Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Egyszerűen úgy érzem teljesen...

Egyszerűen úgy érzem teljesen kikészülök idegileg és elönt egyfajta kontrollálhatatlan harag, hogyan változtathatnék ezen? 25/F

Figyelt kérdés

2013. szept. 10. 21:11
 1/2 A kérdező kommentje:

Már középiskolás koromban volt egy furcsa dolog velem kapcsolatban, nagyon hamar felidegeltem magam, ha az osztályban például mindenki beszélt ki-ki a maga kis társaságában és egyre jobban felerősödtek és összemosódtak a hangzavarok, mellette még zörögtek csörömpöltek és egyszerűen kikészültem.

Ez mai napig megvan, ráadásul társult hozzá a munkahelyi stressz, albérletből vissza kellett költöznünk édesanyámékhoz, mert a főbérlő átvágott minket és ők eléggé veszekedős típusúak, sajnos ez mindennapos.

Van egy fél éves kisfiam, akit mindennél jobban imádok, de most van az a korszaka, hogy jön ki a foga és szinte egész napos a sírása, hiába ecseteltük az ínyét, fájdalomcsillapító és borostyánkő-nyaklánc sem segít.

Ez a sok dolog nekem már olyannyira sok, hogy nem bírom és elborul az agyam, olyanokat mondok, amiket nem is igazán akarok és majdnem neki mentem tesómnak is.


Nem szeretnék ilyen ember lenni, régebben én voltam az egyik legnyugodtabb természetű a családban.

Próbáltam már Frontin és most a Rudotel nyugtatókat, de nem nagyon hatnak, nem is igazán gyógyszerekkel szeretnék meggyógyulni.


Szeretném a segítségeteket kérni, hogyan találjam meg azt a pontot, hogy nyugodt ember legyek és ki tudjak zárni mindent, természetgyógyászati dolgok is szóba jöhetnek!

2013. szept. 10. 21:12
 2/2 kvarc válasza:
marihuána.
2013. szept. 15. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!