Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » X-láb és tyúkmell? furcsa...

X-láb és tyúkmell? furcsa járás és futás?

Figyelt kérdés

20 éves vagyok és nagyon zavvar az x-láb , a haverok szerint ugy futok mint egy gyógytornás , a járásom is érdekes :S

tyúkmellem is van 10 éves korom ota mert kevesett mozogtam akkoriban. Táncot táncolok megtanultam a lépést ahogy kell még se nézz ki ugy mint ahogy kéne. + Gerincferdülésem van.

Szóval szeretném a gondjaimat kezelni :) A térdem ha leguglolok nagy recseg. 20 évesen lehet valamit tenni x-láb ellen ? Műtét talán ?



2013. szept. 10. 23:18
 1/3 A kérdező kommentje:
Elnézést ha ejtettem pár hibát, nagyon fáradt vagyok.
2013. szept. 10. 23:31
 2/3 anonim ***** válasza:
Én nem vállalnék be semmilyen műtétet, ha nem muszáj. Ha nincsenek fájdalmaid, akkor fogadd el magad ilyennek, esetleg gyógytornászhoz érdemes lenne elmenned.
2013. szept. 10. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Sajnos az a baj hogy fáj, ha legugolok nagyon recseg, van hogy elég sokszor érzek kellemetlen érzést. és zavvar a gyógytornás járásom is. Bár sajnos ilyen a testem és igy nem lehetek profi táncos :(
2013. szept. 10. 23:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!