Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Megőrültem, egész nap ideges,...

Megőrültem, egész nap ideges, fáradt vagyok, ütnék mindenkit. Mit csináljak? 17L

Figyelt kérdés
Nincs senki akivel megbeszélhetném a dolgaimat. Egész nap szinte alszok suliban, idegeskedek, néha ki kell mennem wc-re hogy beleüssek egyet a falba, vagy vágjak egyet a falba. Értelmetlennek érzem az életet, hogy felkelek, olyanról magyaráznak nekem, aminek semmi köze az élethez, mindenki csak magával törődik. Az embereket is utálom, némelyikre ránézek, és legszívesebben lelőném. Járok futni is, de nem segít. Nyugtatóteákat is próbáltam, alszom eleget. Mit csináljak??
2013. szept. 11. 17:53
 1/2 A kérdező kommentje:
*vágjak egyet a csuklómra
2013. szept. 11. 17:54
 2/2 anonim ***** válasza:
Ne hagyd hogy berögzödjön az agyadba hogy te ilyen vagy.Mert azzal rontasz a helyzeten.És ilyen maradsz vagy rosszabb állapotba kerülhetsz. Igyál minden nap citrom füves teát.Vagy vegyél vény nélkül kapható nyugtatót,és hidd el azt hogy hatni fognak.Mert ha nem hiszel a hatásukban,nem is veszed észre azt.
2013. szept. 12. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!