Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért van az hogy egyáltalán...

I'm Sexy kérdése:

Miért van az hogy egyáltalán nem én vagyok az osztály legalacsonyabb tanulója mégis engem piszkálnak vele? Többi lent

Figyelt kérdés

Az osztályomba 31 gyerek jár és én kb.:7 gyerek alacsonyabb nálam de csak engem piszkálnak ezzel...egyáltalán nem vagyok csicska csak szimplán zavar (nagyon zavar) engem hogy:tök jó minden elfogadom magam nem vagyok hülye,csúnya se (gondolom),bunkózni nem nagyon szoktam igaz még tök fiatal vagyok de a lányok után futok csak az a gáz hogy idősebbekre bukok mert a korombeliek kicsit zakkantak hogy úgy mondjam...és ott viszont ciki hogy alacsony vagyok nagyon ciki... rengeteg lánynak bejönnék ha 15-20 cm-errel magasabb lennék...még nőni fogok a korom alapján de mindig azon parázok hogy mi van ha nem? És hamar megnőnék mivel én csajozós típus vagyok (Lelehet szólni engem... egy igazi kujon :D) de na hát... ezt utálom magamban...szerintetek hogyan nem piszkálnának és mikor kezdek el nőni? Érdekelne előre is köszi!

12/f 150 cm (gáááz) három hónap és 13 leszek


2013. szept. 12. 00:06
 1/2 anonim válasza:
Valószínűleg,mert hagyod magad.
2013. szept. 12. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Akkor bekeményítek... :d
2013. szept. 14. 21:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!