Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Most akkor vegyek be gyógyszer...

Most akkor vegyek be gyógyszert vagy ne? (lent)

Figyelt kérdés
Nem vagyok nagyon rosszul, csak érzem, hogy nincs minden rendben. Megmértem a lázam digitális 37,9, higanyos 38,4-et mutatott. Úgy tudom, hogy 38 tól kell csillapítani. Most vegyek be lázcsillapítót és feküdjek le, vagy elég ha lefürdök és lefekszek?

2013. szept. 13. 20:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem vegyél be, ártani nem fog.
2013. szept. 13. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
gyógyszert én csak akkor vennék be, ha semmi mástól nem menne le. Vegyél egy hideg (ne jéghideget) fürdőt, feküdj le. Ha fennáll, a fejed fáj, akkor vehetsz be, de sztem reggelre simán lemegy majd.
2013. szept. 13. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Vegyel be lazcsillapitot, mert ha feljebb megy a lazad akkor tenyleg rosszul leszel. Es fekudj le es aludd ki holnapra. Jobbulast!:)
2013. szept. 13. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 zabmester ***** válasza:
Ahogy neked jobb. Én nem szoktam ilyenkor lázcsillapítót bevenni, mert a láz is segít a betegség legyőzésében, de én nem is viselem rosszul, főleg este, olyankor lefekszem aludni és kész. De ha te nem jól viseled, akkor nyugodtan vegyél be lázcsillapítót, és utána könnyebben érzed magad.
2013. szept. 13. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!