Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitől van csomó a végbélnyílás...

Mitől van csomó a végbélnyílásomnál?

Figyelt kérdés
Kb egy hete vettem eszre,hogy van egy borsónyi csomo kozvetlenul a vegbelnyilasomnal. Egyaltalan nem faj,nem verzik,semmi kellemetlen tunetet nem produkal,csak egyszeruen zavar,hogy ott van. Idonkent szokott aranyerem lenni egy-egy nehez székelés után, de ezt megelözően semmi ilyesmi nem tortent. Korabban mas jellegu volt a gondom,a tipikus viszketos valadekozas aranyeres panaszok melyen az erre kitalalt kremektol elmultak napok utan. Ez sokkal inkabb aggaszt,hogy mitol lehet. Valakinek esetleg hasonlo panasza volt mar?
2013. szept. 14. 21:47
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha puha és (bocs a puritán megfogalmazásért) visszatolható a végbélbe akkor aranyér. Ha kemény csomó, akkor érdemesebb lenne megnézetni. Egyébként a viszketős aranyér már egy súlyosabb változat. Nekem is volt párszor ilyen kitüremkedésem egy hosszabb székrekedéses időszak után, de semmi tünete nem volt, csak fürdésnél éreztem, szóval valószínű, hogy csak erről van szó.
2013. szept. 14. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen,puha. És sötét lila,mint egy vércsomó. Ha jobban megnyomom akkor erezhetöbb a csomo forma,viszont kinezetre teljesen aranyeres panasz. Koszonom a valaszt. Kicsit megnyugtato:)
2013. szept. 14. 22:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!