Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Segítség nagyon félek az...

Segítség nagyon félek az oltástól?

Figyelt kérdés

Hatodikosok vagyunk, és holnap oltás.Ráadásul a fele osztály beteg, de láza senkinek sincsen, ezért szerintem beadhatják következmény nélkül...

Állítólag az a nő beledöfi a karunkba, és tavaly láttuk, hogy majdnem mindenki sírva jött ki.Nagyon félek, ráadásul, mivel megvagyok fázva külön félek, hogy következmény lesz, de nincsen lázam.ÉS még ennek tetejébe utána tesiznünk kell, és a tesi tanárunk szadista... Valaki segítsen!!!!!!!!!!!! A válaszokat előre is köszönöm!:)


2013. szept. 18. 21:13
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Válts iskolát! Addig meg bírd ki a holnapi oltást.
2013. szept. 18. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
köszönöm, váltani fogok, a Szent Lászlóba fogok menni, és megpróbálom túl élni!:)
2013. szept. 18. 21:19
 3/9 pbiker válasza:
35%
A szadista tesitanár mit jelent?
2013. szept. 18. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
na szóval hatalmas nagy a tesi terem, 20 távot kell futnunk, utána fekvőtámasz, felülés, ami mindig 20-nak indul, de aztán eljátssza, hogy nem bír számolni, és újra kezdjük az egészet, aztán guggolások, utána megint futás...na kb. ennyi a tesi óra, kiköpjük a tüdőnket, és ráadásul ha a karunk is fáj, akkor nem lesz jó vége.De mindenki fél tőle, úgyhogy nem tudunk mit tenni.
2013. szept. 18. 21:27
 5/9 A kérdező kommentje:
ja és múltkor nm is sírtam, de elkezdtem könnyezni, szédülni, és majdnem összeestem!szerencsére akkor pont ordított, így volt egy kicsi időm kifújni magam.
2013. szept. 18. 21:28
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Egek :D Kíméletlen fajta :))) A Szent Lászlóról jókat hallottam.
2013. szept. 18. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
köszi a választ!:)
2013. szept. 18. 21:35
 8/9 A kérdező kommentje:
nagyon félek! főleg attól,hogy mivel beteg vagyok következménye lesz!
2013. szept. 18. 21:37
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
heló! ha az mmr-ről van szó akkor kicsit csip, a másik meg kiscit feszít nyugi
2013. szept. 19. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!