Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Félek az oltástól és a vérvéte...

Félek az oltástól és a vérvételtől, mit tegyek?

Figyelt kérdés
2011. jan. 10. 15:04
 1/9 anonim válasza:
100%

Gondolom nem ez lesz az első, így azt is tudod, h nem fáj, vagy ha mégis, mert előfordul, akkor is egy pillanatra, mire felszisszennél már vége is.

Szal ne parázzál rajta.

2011. jan. 10. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
54%

Ne haragudj, de meg mondanád, hogy mitől fész?

Szúnyog nem szokott megcsípni? Sztem igen, ugye kibirtad.Ez sem több annál.Ne stesszelj rá!!!

2011. jan. 10. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
100%
a lényeg, hogy ne nézz oda. nézz másfele, kösd le a figyelmed, beszélgess közben valakivel. fájni meg nem fáj annyira, kibírható, szóval ne parázz :)
2011. jan. 10. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ne félj. Egyik sem kellemes érzés, de ki lehet bírni, a fájdalom elhanyagolható. Ha félsz a tűtől, ne nézz oda, bámulj valamit a falon, gondolj másra. Csak egy pillanatig fáj, utána meg leszel könnyebbülve, hogy túl vagy rajta. :)
2011. jan. 10. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm mindenkinek!!!!
2011. jan. 12. 18:07
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
A lányom is fél, mert olyan gondolatokkal asszociálja a injekciós tűt, mint betegség, AIDS, Hepatitis C stb. Ezek mint szörnyek jelennek meg előtte és a laboros is. Hogy mi válthatta ki? Talán, a sok negatív információ és tapasztalat, ami előhozhatja ezeket az érzéseket. Én sosem féltem, de amikor vért vesznek tőlem, figyelek arra, hogy előttem bontsák fel a tűt. Ha nem, akkor tetszik, nem tetszik, reklamálok!
2011. jan. 12. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
100%
Őszintén szólva énis félek tőle... De tudod mi a jó benne hogy félsz? Hogy utána fantasztikus érzés az, hogy tudod hogy ezazz végre túlvagy rajta. És akik nemfélnek azoknak utána is csak monotonon megy tovább az életük...
2011. jan. 12. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Menjél el vért adni! :)

Komolyan.

Utána már sétagalopp lesz egy vérvétel.

2011. jan. 12. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
100%
figyu én munokleózisos voltam. 2-szer is voltam. adok egy tippet:vidd el a kabaládat vagy valamit ami lefoglal vagy gondolj valami vicces dologra. nekem segitett. sok szerencsét(:
2012. ápr. 13. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!