Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nagyon félek az oltástól! Mit...

Nagyon félek az oltástól! Mit csináljak?

Figyelt kérdés
6.-ban kapunk egy oltást csütörtökön de nagyon be vagyok zojva,lehet hogy gázbak tűnik de mindenki fél valamitől.Szóval forduljak el vagy mit csináljak?Nagyon fog fájni?
2011. szept. 13. 15:22
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Ne félj tőle, nem fog fájni, beléd szúrják azt ennyi meg sem fogod érezni, és ne feszítsd be az izmaidat mert akkor fog úgy fájni mint a rosseb.
2011. szept. 13. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

én is így voltam ... nagyon rosul lettem amikor vártunk a sorunkra remegtem mint a nyárfa levél meg sírógörcsöt kaptam (pedig nem szoktam soha sírni) aztán túl lettem rajta pedig tudtam h ne annyira fáj de mégis ...

mindenképpen fordulj el és próbálj meg ellazulni

amúgy szerintem ki fogod nőni (én kinőttem :)) már a vérvétel is meg se konnyan ne féjl nem lesz semmi baj ;)


16/L

2011. szept. 13. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Vannak dolgok az életben amiken túl kell lenni és kész. Ha stresszelsz rajta, akkor is megtörténik. Ráadásul mindenki átesik rajta, és hidd el a legtöbben félnek is tőle. Mondjuk nézni ne nézd szerintem, mert akkor tudod mikor jön. Amúgy meg mire érzel egy pici szúrást, már túl is vagy rajta.
2011. szept. 13. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Ne félj tőle, mire észreveszed, hogy mi történt, már vége is!!! És ezt hidd el tapasztalatból mondom. Én is rettenetesen féltem mindentől ami tű (oltás, vérvétel) aztán lett egy betegségem, ami miatt csomószor kellett vérvételre járnom, oltásokat kaptam és már négyszer műtöttek. Nem mondom, hogy teljes mértékben hozzászoktam, de sokkal kevésbé félek!

Meglátod, minden rendben lesz!!!

33/N

2011. szept. 13. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!

Látom nem én vagyok az egyedüli,csak 5. vagyok a névsorban...:S,és be leszek zárva egy szobába,meg nem is az hogy fáj hanem alapból a tű látvánxa,ilyenkor rám jön a hasmenés,de szájba már kaptam 4 szurit.Azt mondják szájba rosszab mint bőrbe,de ez igaz?

2011. szept. 13. 18:34
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell félni. Mi tavaly, meg tavaly előtt is kaptunk oltást. Én is féltem, de tényleg nem fáj;) Szerintem egyáltalán nem baj, ha félsz, mert tényleg sokan félnek. csak ne nézz oda, és nem lesz semmi. Nem tudom, hogy nálatok hogy van, de nálunk mehettünk kettesével is, ha valaki azt akarta. Szóval ha nem akarsz egyedül menni, biztos, hogy megengedik, hogy valakivel menj;) Remélem tudtam segíteni. 14/L
2011. szept. 13. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
köszi
2011. szept. 13. 19:17
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
naa? fájt?
2011. szept. 16. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
előző vagyok! én most vagyok hetedikes, és én tavaly kaptam meg a 2 oltást, amit hatodikban kaptunk! hetedikben is fogunk kettőt kapni, és jövőhét szerdán kapjuk az elsőt! én is nagyon félek! :SSS
2011. szept. 16. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
nem kaptam meg mert beteg vagyok,majd jövőhéten
2011. szept. 17. 18:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!