Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Veszélyeztetett terhes leszek,...

Veszélyeztetett terhes leszek, ha absence epilepsziám van?

Figyelt kérdés

23 éves vagyok, 13 éves korom óta van absence epilepsziám, amire lamolep 200 mg gyógyszert szedek, naponta 2x.

Nagyrohamom még sosem volt, a gyógyszerrel vezethetek is, tünetem nincs.


2013. szept. 20. 12:08
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem gondolom, hogy ennek akármi köze lenne a veszélyeztetett terhességhez (hacsak a gyógyszered nem okoz ilyet).
2013. szept. 20. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem a hivatalos törvényben megfogalmazottra gondoltam, rosszul fogalmaztam, úgy értettem, hogy kell-e többet orvoshoz meg vizsgálatokra járnom, jobban kell-e vigyázom, stb.
2013. szept. 20. 12:47
 3/3 anonim válasza:
Szia, látom elég régi a kérdés. Csak azért írok mégis, hogy megismertessek minden absences-sel egy terápiát, amitől a 4 éves kisfiam tünetmentes lett! Cranio-sacralis terápiának hívják, keressetek rá a neten! Jó egészséget!
2014. máj. 24. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!