Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit tegyek hogy nagyobb...

Mit tegyek hogy nagyobb legyen a mellem?

Figyelt kérdés

Nagyon kicsi a mellem ( ha lehet ezt mellnek mondani). A többi osztálytársamnak sokkal nagyobbak minden lány már melltartót hord én viszont még mindig toppot abból is elég kis méretűt. Egyáltalán nincs önbizalmam általában olyan ruhákba járok ami valamivel bőbb hogy ne lehessen látni mekkora. Mit tegyek a növés érdekében?

13/L


2013. szept. 21. 10:31
 1/9 anonim ***** válasza:
33%
Akkor bizony meg kell hízni! Hízás során a mellre rakódik zsír, vagyis plusz 20-30 kg egészen biztosan a mellen is megteszi a hatását.
2013. szept. 21. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
az a baj hogy van rajtam felesleg és fogyókúrázok valamint rendszeresen mozgok. De semmi. nem szeretnék még jobban meghízni.:/
2013. szept. 21. 10:40
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Várj türelemmel, mindennek eljön az ideje, senniről se vagy lemaradva, nem kaptafára fejlődnek az egyedek.

13 évesen ezen aggódni????

2013. szept. 21. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

13 évesen veszélyes fogyókúrázni! Főleg, ha nem is vagy kövér, csak te csontváz akarsz lenni.

Egyél változatosan mindent, akkor a melled is nőni fog.

2013. szept. 21. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Még nagyon fiatal vagy,a melled 21 éves korodig nőhet.
2013. szept. 21. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
hiába ha tényleg van rajtam némi felesleg. szeretném azt is leadni hogy legyen alakom. általában nem érdekel mások véleménye de ha jövőre elkezdem a gimnáziumot nem tudom mi lesz velem. Pláne ha olyan járnak oda akik az embert csak kritizálják. ezért szeretném ezt is leadni:/
2013. szept. 21. 13:04
 7/9 anonim ***** válasza:
13 évesen teljesen normális ha még nincs nagy melled! A fejlődés nem egyik napról a másikra történik, hanem évek alatt. Legyél kicsit türelmesebb és ne azt nézd, hogy más lánynak már nagyobb melle van, mert ők sem értékesebbek semmivel, és arról senki nem tehet, hogy milyen ütemben fejlődik!
2013. szept. 22. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Teljesen jól csinálod, sportolj és legyen szép, formás és izmos alakod, a melleid pedig még úgyis huszonéves korodig nőhetnek.
2013. okt. 1. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
36%
én 10 éves koromban reklamáltam hogy mért nem nő. azt mondták hun van az még hogy nekem nőjőn hisz 12 se vagyok! és akkor 11 lettem. ugy elkezdett nőni hogy én voltam az osztályban az egyetlen akinek toppot kellett hordania :D majd megnő az! és ne nézz hülyének de akkor is nőni fog ha jónak látod őket! meg vagy velük elégedve! és nem szidod hogy mért nem nőnek már! önbizalom! az kell ;) bíztasd őket nekem segített :D meg aztán ha nem nőnek meg akkor mi van? kellenek kismellű nőkis a világba :) de tényleg azt akarod hogy nagyobbak legyenek maszírozd őket! labdázz velük,szívd be a levegőt markold meg ne olyan erősen de szorítsd 10 mp ig aztán engedd el őket fujd ki a levegőt. minden nap legalább 3szor igy nyomogasd szorítsd labdáztassad őket fájni fog kicsit de alaposan megdagadnak :) jó értelemben :) és ez örökre szól ha 5 héten kersztül csinálod! de 1-2 hétbe telik amig meglátszik de legalább cserébe örökre ilyen szép telt melleid lesznek :) a fájdalom meg idővel ekmúlik :) nekem bevált
2013. okt. 29. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!