Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi van velem, (széklet)?

Mi van velem, (széklet)?

Figyelt kérdés

Szerintem velem valami nagyon nagy gáz van.


Napi 5-6-szor megyek vécére kakálni. Szerintem ez már nem normális. Olyan mint amikor megy a hasad és napi 5-6-szor mész wc-re csakhogy nekem ez nem hasmenés hanem szilárd állagú. Nem a széklet tartásával van a gond(tudom tartani) hanem azzal hogy állandóan kell.


Ez valami ismeretlen betegség vagy valami más?


15/F



2013. szept. 22. 10:53
 1/3 Miklós G. ***** válasza:

Mióta áll ez fenn? Nem feltétlenül kóros. A széklet állaga, azon kívül, hogy szilárd még elég informatív. Agyagszerű? Zsíros látszatú? Milyen a színe? A formája? Milyenek az étkezési szokások? Ezek mind- mind fontos tényezők. Lehet akár epeelválasztási zavar, vagy akár más is. De lehet teljesen normális is. Ha továbbra is fennáll a probléma, látogass el a Háziorvoshoz, és vagy egy Gastroenterológushoz.


Üdv!

2013. szept. 22. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

köszi a választ.


Szine:barna , Étkezési szokások? Hát... normálisak.


Chipset egyáltalán nem eszek, üdítőt nem iszok, húst egy héten egyszer eszek, gyümölcsöt is elég ritkán eszek, tojást szoktam gyakran enni(minden formában kivéve lágyan és nyersen).


Az állaga agyagos.

2013. szept. 22. 12:10
 3/3 A kérdező kommentje:
Ja és az utóbbi 2 hét óta van ez.
2013. szept. 22. 12:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!