Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hol kell bejelenteni ha...

Hol kell bejelenteni ha veszett rókát látunk?

Figyelt kérdés

bocs hogy ide irtam nem tudom hová kell

tegnap este megtámadott 1 róka amikor sétáltattam a kutyát.

nem sokon múlott hogy nem harapott meg. Megütöttem a pórázzal, akkor megtorpant.

már 3-szor láttam, most először jött nekem.városban lakom.

köszönöm


2009. nov. 6. 06:44
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
ÁNTSZ, gyepmester, vagy rendörség. Lehet egyik sem a megfelelő, de vagy tudnak intézkedni, vagy adnak telefonszámot ahol bejelenthetem.
2009. nov. 6. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A fenti listát még bővítem azzal, hogy Polgármesteri hivatal. De szerintem ÁNTSZ. Ne halogasd, feltétlenül intézkedj, mert emberéletekbe kerülhet!
2009. nov. 6. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
önkormányzaton szóltam, azt mondták kiküldenek egy mezőőrt, gondolom, hogy lelője, de egy majd 20 ezres városban nem tudom, hogy hogy fogja megtalálni, amikor mindig máshol tűnik fel. mindenesetre reménykedem, hogy többet nem találkozom vele.
2009. nov. 7. 08:08
 4/4 Acplinth válasza:
Veszett róka gyanújával a helyileg illetékes vadásztársaság felkeresése a legjobb. Ők ebben az esetben elfogják vagy lelőhetik az állatot mert emberéletekbe kerülhet.
2012. szept. 6. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!