Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Megbolondultam? Menjek pszicho...

Megbolondultam? Menjek pszichológushoz? /14 vagyok, és nagyon komoly a problémám! /

Figyelt kérdés
Már kicsi korom óta félek a sötétségtől,de most az elmúlt hónapokban már szabályosan rettegni kezdtem. Kezdődött ez az egész azzal,hogy a fürödni csak nyitott ajtó mellett merek,ami számomra egy igen nehéz dolog,mivel iszonyatosan prűd vagyok. Folyton sírva fürödtem le,mert féltem B. Mary-től, Aztán már nem merek elaludni sem a szobámban. Folyton sírok,mert félek,hogy elkap valami a sötétben. Az elmúlt 2 hétben megnéztem 2 horror filmet,és azóta már a lábam sem merem letenni a földre,mert a csajt is így kapta el a gonosz,hogy előjött a föld alól,úgy kapta el a lábát. Már nem merek egyedül sem lenni egy szobában, fényes nappal sem. Félek,hogy kárt fogok tenni magamban. Mondjatok valamit,hogy mit csinálhatnék,mert ezt én már nem bírom épp ésszel! Félek! x
2013. szept. 22. 19:26
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Köszön szépen az utolsó mindkét válaszolónak is :-) Az utolsó előtti nagyon megnyugtatott:-) x
2013. szept. 23. 19:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!