Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Gipszelés esetén mire számítha...

Gipszelés esetén mire számíthatok majd?

Figyelt kérdés
Ma estem el és bokám teljesen kifordult lila bedagadt. Nemsokára visznek majd orvoshoz. Ha begipszelik milyen lesz, hogyan éltétek át amikor először gipszben voltatok?

2013. szept. 25. 16:43
 1/6 anonim válasza:
Nekem mikor eltört a csuklóm, akkor meg kellett műteni, úgyhogy magáról a gipszelésről nem sokat tudok.:) Viszont eléggé viszketett alatta, de nem fájt.
2013. szept. 25. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
nekem a kezemben egyszere törötel két csont ammikor hejre rakják még az oda csavarozot széket is arréb tutam tolni de csak akkor rakják a hejére ha elvan a hejéröl csuszva kapsz egy cukorhoz hasonlo fájdalom csilapitot és a gipsz vizes ojan érzés mikor rárakják a kezedre de legalábis egy ruhát raknak rá ellöte a kezedre majd párhétt mulva visza kell mened erösebb gimszet kapsz remmélem tutam segíteni nem kell félni nem fáj a gipszelés
2013. szept. 25. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
nekem a lbam törött el ugyhogy egész lábamra kaptam gipszet elöször viszketett egy kicsit az enyém szűk volt de ki tágítottam de nem volt olyan rossz
2013. szept. 25. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
3-as, És mikor tudtál vele már önállóan közlekedni? Mankóval vagy anélkül?
2013. szept. 25. 16:56
 5/6 anonim válasza:
ha lábbad törötel örülni kell nem kell suliba járnod
2013. szept. 25. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
hát 5 hét fekvő majd 3 hét járó igaz nekem nem a bokám törött el hanem a síp csontom de amikor leveszik a fekvő gipszet alig tudod megmozditani a lábad
2013. szept. 25. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!