Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nem bírom cukor nélkül. Mit...

Nem bírom cukor nélkül. Mit tegyek? Más hogy bírja?

Figyelt kérdés

2 éve derült ki, hogy cukorbeteg vagyok és azóta még csak egy túrórudit sem ehetek meg. Nem is ehetek meg ihatok semmit. Kakaó nélkül létezni se tudok. Egyébként normálisan táplálkoztam és testépítéssel foglalkoztam, mégis ez lett. Naponta négyszer lövöm magam. Eddig bírtam. Cukrot akarok enni cukorral. Mit tegyek? :(

22/F


2013. szept. 27. 14:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Édesítő. Egyébként meg a cukorbetegeknek is kell szénhidrát, csak be kell tartani a mértéket, és ahhoz igazítani az inzulint.
2013. szept. 27. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
kakaót lehet inni cukor nélkül is, jóféle főzős kakaóporból. Ha megszokod, sokkal jobb lesz, mint a cukros.
2013. szept. 27. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Az édesítő szar. Nekem igazi édesség kell. Kóla, gumicukor, csoki meg minden ami létezik, madártejet sem ehetek normálisan :S
2013. szept. 27. 14:23
 4/4 anonim ***** válasza:

Vegyél tisztességes édesítőszert: xilit, sztevia. A xilit a legjobb, teljesen cukorszerű, sőt még finomabb "hideg" édes íze van, csak (figyelmeztetlek) az elején még kis mennyiség is fosat. Utána megszokod, és akkor már nem.

Ami a továbbiakat illeti: sajnálom, az már sose lesz, hogy bemész a boltba és bevágsz egy Milkát :( Nagyon sajnálom, de így van. Meg kell tanulnod ezzel élni, hozd ki belőle, amit csak tudsz.

2013. szept. 27. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!