Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Nem vagyok túl gazdag, életmód...

Nem vagyok túl gazdag, életmód váltásba kezdtem. Gyümölcsök, rizs, bab, tea cukor nélkül és minnél több mozgás Sajnos a fehérjebevitelt nem tudom hogy oldjam meg olcsón?! . A csirke drága a sertéshús meg elég zsíros

Figyelt kérdés
suli/munka utána ha csak késő este van időm edzeni, gond-e az ha este10 után edzés után még eszek egy kis ananászt?!
2012. febr. 19. 14:18
 1/4 anonim válasza:
hagyd a fas/zba az ananászt, babot és teát, mi vagy kínai? 6db csirke comb (igazi fehérje bomba) 600 ft, és egy napra elég. Nem annyira vészes, kevesebbe kerül mint egy girosz...
2012. febr. 20. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Manka68 ***** válasza:

A rizs, bab, ananász szénhidrát bomba...

Hízni szeretnél? Mert ezekkel edzés mellett is azt fogsz. :-(

Igaza van az elsőnek, és szerintem az ananász sokkal többe kerül, mint a csirkecomb. Edzés után, ha éhes vagy, egyél inkább magokat, pl mandula, szotyi, dió. Tapasztalatból tudom, hogy jól lehet velük lakni, és nem teszed semmissé az aznapi edzésedet.

2012. febr. 22. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

de basszus, a rizs meg a bab pont hogy a szénhidrát tartalma miatt kell...lassan felszívódó szénhidrát miatt jó a bab

az ananász, pedig zsírbontó enzimeket tartalmaz úgy hogy ne mondja már nekem senki hogy az hízlal!

csirkecomb, meg bizony jó fehérje forrás, de ugyanolyan jó zsírforrás is :)

2012. febr. 25. 12:41
 4/4 Manka68 ***** válasza:

IR-es vagyok, nem ma kezdtem a diétát. :-)

Valóban lassan lebomló szénhidrátok ezek, de akkor is nagyon sok bennük a szénhidrát. Persze szinte mindenben van, és valamennyit be kell vinni a szervezetbe, de nem mindegy, mennyit, és az sem, hogy mikor. Nem a zsír hízlal, és zsírra is szüksége van a szervezetnek. Éppen tegnap csináltam csirkecombból kaját, hát nem sok zsírt találtam rajta. :-) De fehérjeforrásnak ott van még a hal, a tojás, a tejtermékek. hogy miben miből mennyi van megnézheted pl itt, de tele a net :

[link]

2012. febr. 26. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!