Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Kérlek titeket ossza meg...

Kérlek titeket ossza meg mindenki a véleményét a H1N1 vakcina beadása ellen! Bocsánat! Vagy mellett. Mi a véleményetek róla?

Figyelt kérdés
Miért nem,vagy igen a vélemény?
2009. nov. 7. 20:13
1 2
 1/14 anonim válasza:
73%
Nem, mert maga a H1N1 is csak félelemkeltés.
2009. nov. 7. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Én nem oltatom be magamat semmiképpen hisz nem annyira veszélyes ez az influenza mint amennyire mondják. Baromi nagy feneket kerítenek az egésznek és egyáltalán nincs akkora veszély mint ahogy mondják a TV-ben. Azok akik meghaltak azok nem kifejezetten ebbe haltak bele, hanem volt nekik vmilyen más tartósabb súlyosabb betegségük, vagy most kemózták vagy rákos vagy hasonló betegek és a H1N1 csak rásegített és felgyorsította a folyamatot ahhoz hogy meghaljanak. Egy egészséges ember simán legyőzi ezt. Ugyanolyan mint a normális influenza max nem 3 napot hanem 6 napot fogunk ágyba feküdni.

Nem kell tőle megijedni. Persze nem vok vmi tapasztalt, de az én környezetemben még senki nem halt bele pedig már jó páran elkapták és mindenki kigyógyult belőle. Ki 5 nap alatt ki egy hét alatt.

17/L

2009. nov. 7. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Én is úgyan ebben a helyzetben vagyom,mert van egy 11hónapos babám és én sem tudom,hogy mi is legyen.A védőnőnk azt mondta ő nem ajánja,de akkor sem tudom.Engem is érdekelne más válasza.
2009. nov. 7. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
0%
Egyik mai válaszom:Én is oltattam csütörtök reggel.Ha nem lesz járvány,akkor tettem érte valamit talán.Ha lesz,akkor én nem fogok vérzéses tüdőgyulladással feküdni a kórházban.
2009. nov. 7. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
78%
Hát kérdezzétek meg a nőgyógyotokat, gondolom benne megbíztok, így a véleményére is adtok!!
2009. nov. 7. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem oltatom be magam, mert felesleges. Nem szoktam influenzás, akkor ezt sem szedem össze, vagy ha igen, akkor hamar megszabadulok tőle.
2009. nov. 7. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egy 10 és egy 2 évesem van.A kicsiről hallani sem akar az orvos, de még a nagynak sem ajánlja,mert kevés gyereken és nem volt hosszú ideig tesztelve!
2009. nov. 7. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
28%
Ez 10 000-ik ilyen kérdés, használd már a kersőt!!! Nem írom le 40-szer ugyanazt egy nap, és szerintem vannak ezzel még páran.
2009. nov. 7. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Éppen ma láttam a TV-ben,hogy hiánycikk lett az oltóanyag,mert hirtelen sokan vettek..A párommal arról beszélgettünk,hogy bizony ez nem véletlen,hisz eddig nem nagyon kapálóztak az emberek a beoltásért,és bizony így nem lesz pénz belőle az egészségügynek..Mit csinálnak? Beharangozzák ,hogy a szomszédos országban komoly járvány van,és lám már mindenki rohan a patikába..Gondoltuk utána járunk,és (milyen csodás dolog az internet) kapcsolatba léptünk egy nagyon régi kedves barátunkkal aki ukrán,és Ukrajnában él...Meglepődve hallgatta a beszámolónkat a járványról,és annyit fűzött hozzá,hogy lehet,hogy van valami,de náluk nincs pánik,és ő sem foglalkozik vele...(nem is tudja ,hogy lehet kapni vakcinát)Azt még hozzá teszem,hogy mi Angliában élünk,és itt sincs akkora nagy hangja ennek a járványnak...(nem is téma,és sehol nem nyomják a H1N1 vakcina beoltását)pedig ha valaki ismeri az angolokat azok tudják,hogy ők aztán mindent túl reagálnak....Akkor most csak Magyarországon van ilyen pánik????
2009. nov. 7. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Mindenkinek! Nem jó az ólás! Talán nem halunk meg, de nem az oltás ment meg. Egy év múlva írók.1000000-ből 1. értitek. nekem ez a véleményem és a tuti forásomnak. Ne!
2009. nov. 7. 20:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!