Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Kérlek titeket ossza meg...

Kérlek titeket ossza meg mindenki a véleményét a H1N1 vakcina beadása ellen! Bocsánat! Vagy mellett. Mi a véleményetek róla?

Figyelt kérdés
Miért nem,vagy igen a vélemény?
2009. nov. 7. 20:13
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Tudom sokszor ment hasonló kérdés, de aki ez írja tudj, hogy életet menthet? Jó,te nem adatod be,de más? Érvénytelen anyag!!! Ne válaszolj, de van aki most kapcsolodik be és holnap oltatná magát, vagy a drága gyermekét.
2009. nov. 7. 20:45
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

kórházban dolgozom , jópár éve.

Azért azt elmondanám, hogy a vérzéses tüdőgyulladásnak igen erős jelei vannak, nem egyszer csak jön.

ha valaki beteg és otthon kúrálja magát, kevés az esélye a szövődményeknek és a ráfertőződésnek, mint a 13 éves lány esetében aki most intenzív osztályon fekszik.

Csak a magyar nép, ha beteg simán felszáll buszra, hévre hót betegen krahácsolva, maszk nélkül. Na az a marha nagy baj.

És csak egy pédát említek a szuerBKATÉRIUMOK( nem vírus) közül ami veszélyesebb, mint a h1n1, az MRSA.(húsevő baktérium köznapi nyelven), vagy a TBC, tudjátok hány aktív TBC-s beteg rohangál köztünk nap mint nap. Na ezekhez képest egy h1n1 egy nátha. Amúgy az influenzáának mármint a simának is szövődménye ám a tüdőgyulladás...attól miért nem fél minden évben senki?

Kb 2-3 hónap és mutálódik a vírus, ha már eddig nem tette meg mexikóból ideért. Akkor meg csezhetjük a beadott oltásokat...mint a sima influnál is csak egyetlen egy törzs ellen véd, és slussz-passz. A többi ellen ugyanúgy védtelenek vagyunk. Gyorsan beharagozták, hogy Ukrajnában mi van, hát nem h1n1, hanem tüdőpestis. csak hogy még gyorsabban fogyjanak a vakcinák...azért is fogyott belőle több a héten. Reklámkampány...

Minek után hazánkban csökkent az influenza szerű megbetegedések száma és még járvány szinten sem volt.... lehet kérem olvasgatni az ántsz honlapján is. Az az ÁNTSZ akinek vezetője kamuból adatta be magának az oltást a címlapon, kupakkal a fecskendőn :D :)

2009. nov. 7. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

én nem szeretném megkapni, de a szüleim akarják. 14 elmúltam, remélem van beleszólásom.

Az oltásról meg annyit, hogy 2 napig figyelték az embereket az oltás beadása után. Jó, semmi nem történt, szóval nem lesz baj. Igaz, de csak 20 emberen próbálták, mi lesz ha akárki közülünk lesz a 21.? És ki tudja mi lesz utána 5 évvel, mire kiürül a szer....

2009. nov. 8. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%

én nem, mert elegem van belőle.

a média mindennap mást mond. hazudnak is ráadásul.

és tukmálják rád, mint a piacon a szar termékeket.

elcseszték az egészet ezzel a "kampánnyal" h képtelenek egyértelmű információkat szolgáltatnk, h mindennap mást mondanak, hogy saját maguknak mondanak ellent....na így nekem nemkell a hülye védőoltásuk. nem bízok bennük.

2009. nov. 9. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!