Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Normalis dolog, hogy 32...

Normalis dolog, hogy 32 evesen allandoan faj a jobb vallam?

Figyelt kérdés
Evek ota faj, felkarcsont es a vall izulete, nem tudom mitol, meg csak gyanum sincs, hogy mi okozhatja. Masnak is van hasonlo?

2013. szept. 30. 19:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Rossz tartásban számítógépezel. Folyamatosan feszül az az ín vagy izom, és folyamatosan gyulladt picit. Cserélj asztalt széket tartást.
2013. szept. 30. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Mit mondott az orvos?

A leírás alapján ez lehet egy krónikus vállízületi gyulladás (PHS), ami masszázst is magában foglaló komplex kezeléssel gyógyítható. A masszázst azért emelem ki, mert az nem szokott az orvosok eszébe sem jutni többnyire.

Fontos, hogy a fájdalom ellenére mozgasd a válladat, mindig egy picit a fájdalomküszöbön túl, különben tartós mozgásbeszűkülés állhat elő!

2013. okt. 1. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat, nem voltam meg orvosnal vele, de jovo nyaron otthon leszek Magyarorszagon es elmegyek. Nem is tudom, eddig valamiert azt gondoltam, hogy normalis dolog, vagy hogy majd elmulik, de inkabb egyre rosszabb. (Afrikaban lakom es itt nincs betegbiztositasom, nomeg az emberek, ahogy latom, csak akkor mennek orvoshoz kb ha leszakad a fel karjuk vagy kapnak par golyot...)
2013. okt. 1. 13:45
 4/5 anonim ***** válasza:
Apukámnak azért fáj a válla mert vállal a falnak dől és mindig nekimegy a falnak a vállával. Legalábbis szerinte. A gyulladás sem rossz ötlet.
2013. okt. 2. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Előfordul, hogy a felkar a váll, de még az ujjak is fájnak a nyakcsigolyák helytelen tartása, görbülése miatt. Hasonló ez a medencetáji csigolyák fájdalmat okoznak a lábban.

De el kell menni mindenképp reumatológushoz, vagy traumatológushoz.

2014. márc. 23. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!