Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Gombóc a torokban? Valakinek...

Gombóc a torokban? Valakinek hasonló volt már?

Figyelt kérdés
Már egy hete folyamatosan tehát felkeléstől elalvásig gombóc érzésem van a torkomban és a szegycsont környékén. Bár pánikbeteg vagyok szedem a frontint minden nap. Még enyhülést sem okoz. Folyamtosan nyelési kényszerem van fájdalmam semmi. Sokszor meg olyan a gombóc mintha böfögni kellene de nem tudok. Ez a gombóc ott van egész nap és megkeseríti a napomat. A házi orvos szerint pánik de semmi bajom házimunka közben is munka közben is még az utcán is tehát nem csak szakaszosan hanem állandóan ott van. valakinek van hasonló
2013. okt. 1. 08:18
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem volt egy időben, de szintén azt mondta a háziorvos, hogy a "fejemben van a baj" , ekkor megnyugodtam és elmúlt. Persze lehetnek szervi okai is, pl. savtúltengés, pajzsmirigy, esetleg gégészeti ok, de ha ezeket már kivizsgálták, akkor hidd el amit a háziorvos mond.
2013. okt. 1. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 gömbicica ***** válasza:

Gombocerzes torokban jelentese valamit nem tudsz vagy nem akarsz kimindani igy bennedreked a mondando

Masreszt olvasd el a frontin papirjat.

Mikor elolvastam el is tettem a szelektiv patikai hulladek koze.

Vagyel valamilyen b vitamin komplexet a patikaba,esetleg valerianat, es igyal naponta citromfu teat.

Frontint meg hanyagold.

Felezd az adagot majd negyedeld es lassan hagyd el

2013. okt. 1. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!