Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Vakbél körül mi fájhat?

Vakbél körül mi fájhat?

Figyelt kérdés
nögyógyászaton mindent rendben találtak.vér/vizelet ok! nem erös csak néha begörcsöl pár másodpercre.

2013. okt. 1. 11:00
 1/3 anonim ***** válasza:
Öööö...esetleg a vakbél?
2013. okt. 1. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Igen, esetleg vakbél? :) Nekem még 17 éves koromban volt ilyesmi gondom, vakbél környéke gyakran benyilallt, szúrt. Nőgyógyász, belgyógyász, sebész, urológus is megnézett, ebből a nőgyógyász azt látta, hogy terhes vagyok, mert meg volt nagyobbodva a méhem (még szűz voltam), illetve a sebész szerint a vakbél környéki enyhe bélgyulladásom volt, ami könnyen megbetegíthette volna a vakbélszakaszt is. Végül egy hétig kellett diétáznom és jegelni azt a területet. Furcsa volt, hogy a hideg nagyon jól esett, pedig pólóba tekert jégakkut tettem oda és még azzal is aludtam. A nőgyógyász azt is kitalálta, hogy ha nem terhes vagyok, akkor az influenza húzódott rá a petefészkemre. Nem tudom kinek volt igaza végül, de a diéta és a jegelés hatásos volt.
2013. okt. 1. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

köszönöm.:)

tegnap voltam ultrahangon,igaz gyomor fájás miatt, de megnézték a vakbelem,rendben volt...

2013. okt. 3. 19:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!