Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha a munkahelyen üzem orvosi...

Ha a munkahelyen üzem orvosi vizsgálat van az alatt mit kell érteni? Van ilyen drog teszt is? Arról tájékoztatnak?

Figyelt kérdés
2013. okt. 2. 13:33
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

CSak az általános egészségügyi állapotot mérnek. Habár ha élemiszerrel dolgoztok akkor lehet fertözéseket is de drogteszt biztosan nincsen.


Viszont én irodai állásban dolgoztam, nekünk az üzemorvos az 50 kiló felettieknek elmondta hogy kövérek és ne egyenek pizzát mert még kövérebb lesznek.

2013. okt. 2. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ez irodai meló. De ha drog tesztet akarnának csinálni akkor előtte szólnak nem? Tehát az orvos nem tolja elém a tesztet, h ez van ugye?
2013. okt. 2. 14:08
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ilyet biztosan nem csinálnak. Dolgoztam foglalkozás eü-n. Nem is vagyok benne biztos,h törvényes lenne-e.
2013. okt. 2. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2013. okt. 2. 16:21
 5/5 anonim ***** válasza:
én irodai munkát végzek. Kis cég vagyunk, de évente járunk a dokihoz. Csak a legelső vizsgálat volt nagyon alapos. Az éves vizsgálatok csak ilyen szokásos dolgok, vérnyomás, szem, szájüreg, nyirokcsomók, meghallgat elöl-hátul, kis hasnyomkodás és kész. Amit érdekesnek találok, hogy a lányoknak a melltartót is le kell venni (de mellvizsgálat nincs), meg a nadrágot kigombolni...
2013. okt. 13. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!