Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Pozitív teszt után első...

Pozitív teszt után első orvosi vizsgálatra magatokkal vittétek apát is? Elvihetem?

Figyelt kérdés
Eljöhet velem, hogy ő is lássa-hallja a szívhangot és a babát? 7.-8. héten tervezek menni.
2012. júl. 25. 07:45
 1/10 anonim ***** válasza:
Persze, hogy viheted. Persze az, hogy bemehet-e UH-ra kórház és sztk. függő.
2012. júl. 25. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Viheted, inkább 8.-on menj. Akkor már kell lennie mindenképpen szívhangnak. Egyébként ha nincs még szívhang szinte csak egy babszemet látsz a képen.
2012. júl. 25. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Magánrendelésre biztos.
2012. júl. 25. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, elviszem, leültetem a váróba és ha a doki ultrahangra invitál rákérdezek, hogy bejöhet-e a férjem.
2012. júl. 25. 08:13
 5/10 anonim ***** válasza:
Nálunk sztk volt és bejöhetett, csodás élmény volt :)
2012. júl. 25. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én vittem magammal az első vizsgálatra, de nem engedték be. Kint izgult értünk.
2012. júl. 25. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
67%

Vidd el nyugodtan, hiszen az ő gyereke is, ugyanúgy joga van tudni a dolgokról, mint neked. :)

Olyan aranyosak, amikor először "találkoznak" a művükkel! Az én párom teljesen odáig volt, pedig csak egy babszemjankó volt a képernyőn, de kérdezte a dokit, hogy akkor most mi hol van, meg mikor mekkora lesz. A képbe amit kaptunk még az embriót is "belelátta", hogy "azt én csináltam" :D


Sok boldogságot nektek és szép babavárást!!!


22 h km

2012. júl. 25. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Az UH-ra szerintem beengedik, hacsak nem hüvelyi lesz.


Amúgy szerintem még teljesen felesleges ilyenkor elmenni a papáknak is, hiszen csak egy pacát látni, a szívhang sem igazi szívhang, csak a pulzálást látja a szakember, te még lehet, hogy azt sem fogod tudni kivenni a képernyőn.

A hangot ilyenkor mér nem kapcsolják be hozzá, tehát nem hallhatod a szívhangját.


Mi a férjemmel először 19 hetesen mentünk együtt, még akkor sem volt nagyon baba szerű, de legalább már látszódott.

2012. júl. 25. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Az én férjem jött velem, bár be az ultrahangba nem mert... Kaptam ultrahangképet, azon mutattam meg neki... Még nálunk akkor nem volt szívhang. Azóta viszont minden egyes alkalommal bejön velem. Egyébként, ha tudtok, együtt menjetek. Olyan jó érzés, amikor ultrahangon látjátok, ahogy mozog, hintázik, integet, ujját szopja, ahogy eltakarja magát, nehogy lássa a doki, ahogy karate beállást vesz fel a doki ellen... (igen, ezeket a mi kislányunk produkálja!!!) A férjem az első szívhangnál könnyes szemmel, elérzékenyülve állt mellettem. Ezek gyönyörű pillanatok, ne hagyjátok ki, örökre emlékezni fogsz a reakciókra!


24+1 hkm

2012. júl. 25. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Mi magánrendelésre mentünk. Az orvosomtól egyből rá kérdeztem, hogy bejöhet-e a párom. Azt mondta, hogy persze, de előtte megnézi, hogy minden rendben van és ha igen akkor behívja a páromat. Mindent rendben talált az orvosom és a párom is elképesztően boldog volt. Hüvelyi ultrahangot csinált, de az orvosom annyit mondott, hogyha a páromat ez nem zavarja akkor őt sem.


9 hetes kismama

2012. júl. 25. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!