Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Anyajegy eltávolítás nyakról?

Anyajegy eltávolítás nyakról?

Figyelt kérdés

Ma derült ki,hogy le kell szedetnem egy anyajegyemet a nyakamról. Nem azért mert baja van,hanem pont ott van ahol a nyaklánc állandóan birizgálja, kabát,sál stb.

Nagyon félek,hogy mi fog történni, meg úgy az egésztől.

Azt mondta a doktornő,hogy előtte mossak hajat, mert utána legalább 1 HÉTIG nem moshatok mivel nem érheti víz.

Nem vagyok az a "naponta mossuk a hajunkat" lány, de 1 hét...az elég sok. Főleg,hogy sajnos gyorsan zsírosodó hajam van.

A száraz sampont aznap ki kell belőle mosni,hogy ne viszkessen. Pénteken lesz ez a műtét szerű dolog, délelőtt, aznap minden rendben. 3 napot még kiengedve is kibír a hajam. De ez a 3 hétvégére esik :( Hétfőn anya befonja, kedden összefogom lófarokba, szerdán kontyba, viszont fogalmam sincs,hogy mit kezdjek vele csütörtökön és pénteken. Undorítóan fogok kinézni,ezért most nagyon szomorú vagyok:( Az egyik dolog amit a legjobban utálok az ha nem tudom megmosni a hajam..koszosnak érzem magam.

Ötletek,tippek hogy bírjam ki azt a hetet?

A válaszokat előre is köszönöm!!:)


2013. okt. 2. 20:00
 1/2 anonim ***** válasza:

Hiszti nélkül egyszerűbb lenne.Nem érhet vizet és kész.

Fogadd el,ha nem akarsz ráfázni.

2013. okt. 2. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Belehajolsz a kádba
2021. márc. 12. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!