Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi lehet ez? (bővebben lent)

Mi lehet ez? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Mikor elmegyek mosdóba és nagy dolgom is van akkor fáj.. Ez azért lehet, mert aranyerem van vagy valami más miatt? Kinek volt hasonló tapasztalata?
2009. nov. 8. 16:36
 1/3 anonim válasza:
esetleg bélpoklos is lehetsz.bocsánat, megvan az esélye, h ez hülyeség, csak ilyesmit hallottam róla.
2009. nov. 11. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem is van aranyerem és szorulásos vagyok így sokszor nekem is fájdalmas, próbáltam már sok mindent de a te esetedben nem tudom mennyire vagy szorulásos, elég folyadékot iszol e, mert ha elég folyadékot iszol és nem vagy szorulásos akkor más baj van. Lehet nincs komoly baj, de akkor azért orvoshoz kéne fordulni. Ő megnyugtat ha nincs baj és kapsz valamit rá. 25 L
2009. nov. 12. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Iskolában megiszok 1,5 liter folyadékot és még itthon is legalább ennyit. Nem tudom.. Néha nagyon fáj. Használok most mastus kenőcsöt az jó, de sokáig kellett használnom, hogy hasson.
2009. nov. 12. 19:01

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!