Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Valami jó ötlet pattanásos hátra?

Valami jó ötlet pattanásos hátra?

Figyelt kérdés
Már elég régóta pattanásos a hátam és azt hiszem már mindent kiprobáltam hogy eltüntessem őket de nem jártam sikerrel eddig. Probáltam kerülni pár ételt, szappanokat probáltam ki bőrgogyásznál is voltam többször ...de a gyógyszertől is csak egy időre múlt el. Szóval ha bárkinek van valami jó ötlete szivesen fogadom. Köszönöm
2013. okt. 4. 21:23
 1/6 anonim ***** válasza:
a teafa szappant is próbáltad?
2013. okt. 4. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 James Bandy válasza:

paleolit étrend,tejtermékeket elhagyni legalább egy évre, a tej elhagyása után még 1 évvel is javul a bőr, kell neki annyi idő, cinkből napi 20-50 mg -ot szedni (jó a c-vitaminos cink pezsgőtabletta), ichtiolos szappan, teafaolajos szappan (rossm), kénes szappan,

a hátadat kénes /ichtiolos samponnal is megmoshatod, Detergens Sulfuratumot háziorvos kiírhat, úgy olcsóbb és jó is, cinkes rázó keverék gyógyszertárból, vízzel higított almaecetes vgy sima ecetes áttörlés,

endokrin disruptorokat kerülni, DHT hormon és pattanás témának utánaolvasni, 5-alfa-reduktáz enzim gátlókat ismerni (pl. csalángyökér - olcsó, lehet teaként inni),

salaktalanító (pl. Mecsek epehajtó teakeverék- hülye nevet adtak neki, de nagyon jó, nem keserű, tök átlag növények vannak benne) teakeveréket inni, csalánteát, zöld teát, kamillát, borsmentát rendszeresen inni.Kevesebb húst, több hagymát enni. (A hagymát nem csak ízesítés miatt, hanem méregtelenítő hatása miatt is teszik húsok mellé pörköltbe.)Francia hagymaleves. Kurkuma fűszert pirospaprikába keverni, nem nagyon lesz más íze.) Iszapos, agyagos maszkot kenni (clay maszk) , Holt tengeri maszk. (Totes meer), Kis kurkumát élesztővel és vízzel összekeverni, hátra kenni. A kurkuma is hatásos aknék ellen. Indiában menyasszonyok kenik magukra az esküvő előtt állítólag. N-acetyl-cisztein, cisztein témát olvasni.(Nem a húsok, hanem a brokkoli, vöröshagyma és sörélélesztő, élesztő fogyasztását kell növelni. Ha napi 1 borsónyinál több élesztőt akarsz fogyasztani, akkor azt forralással "megdöglesztve" =inaktiválva tedd. Több fűszert kell használni: rozmaring, oregano, kakukkfű, bazsalikom. Kellene enni sötétzöld, majnem fekete kelkáposztát (levesnek) és hagymalevest felváltva.

2014. febr. 3. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 James Bandy válasza:

hintőpor

meg olvasgasd Acne Einstein írásait, angol gyakorlásnak is kitűnő

2014. febr. 3. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 James Bandy válasza:
Zinc 100
2014. febr. 3. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
arclemosó zsíros bőrre és sok napozás.
2015. jún. 24. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
3-as. a hintőpor nem jó.
2015. jún. 24. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!