Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Az alkoholnak milyen hatásai...

Az alkoholnak milyen hatásai lehetnek serdülőkorban?

Figyelt kérdés
Még nem sokat iszok, igazán részeg nem voltam, de nem is akarok lenni. Igazából nem is akarom folytatni ezt az életmódot, igaz én is mindig azt mondom azokra akik többet isznak, hogy azt hiszik ettől menőbbek és felnőttesebbek, de most arra jöttem rá, hogy rám is igaz. A cigit is kipróbáltam már, de szerencsére nem kattantam rá. -Bár most kicsit eltértem a kérdéstől, de azért még arra szeretnék választ kapni, nem megjegyzést a leírásra-

2013. okt. 7. 22:47
 1/1 anonim ***** válasza:
Az alkohol pusztítja az agysejteket, az ereket tágítja, roncsolja a májat. Serdülőkörban azért veszélyesebb az alkohol rendszeres fogyasztása, mert a még fejlődő szerveidet pusztítod ( jó előre ..) aztán majd 40-50 év múlva minden bajod lesz (ha iszol). Itt persze arra szeretnék rávilágítani, hogy az alkohol rendszeres fogyasztása tényleg károkat okoz, de az hogy valaki 2hetente, havonta 15 éves elmúltán elmegy inni (és nem atomrészeglesz) azzal szerintem nincs semmi baj. Feltéve ha valaki bírja az alkoholt!
2014. jan. 9. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!