Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 45 kg vagyok 169 cm és 16...

45 kg vagyok 169 cm és 16 éves. Hogyan tudnék hízni?

Figyelt kérdés
nem rendszeresen eszek de nagyon sokat...hogyan tudnék felszedni legalább 5 kg-t?
2008. júl. 5. 15:37
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Pl rendszeres étkezéssel és mozgással. Ha ezek után sem híznál Ajánlom figyelmedbe a Hízókúra című diétás könyvet.
2008. júl. 5. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
egyél sok szénhidrátot! és próbálj meg rendszeresen étkezni!
2008. júl. 5. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Állítólag a multivitamin is segít hizni..ez mennyire igaz?

A rendszeres étkezés azt takarja hogy mindíg ugyanakkor eszem a reggelimet ebédet meg vacsorát?vagy attól még beiktathatok több étkezést is?


és köszönöm szépen

2008. júl. 5. 16:59
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Én 17 éves 170 centi és 47 kiló vagyok.Nekem is a hízással vannak problémáim hogy sehogyse meg.Régebben elkaptam egy csúnya betegséget azóta sem birok visszahízni 54 kilóra.

Én is próbálkoztam a vitamiokkal de semmi.Ahogy szedtem a vitaminokat nemhogy híztam volna hanem mégegy kilót fogytam.Pedig sokat eszek de nekem se megy ez a hízókúza.Szóval én már beletörődtem ebbe a 47 kilóba mert hízás nálam sehogysem akar összejönni sajnos :(

2008. júl. 5. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Akkor a vitaminokkal ne is próbálkozzak?
2008. júl. 5. 18:33
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Definició: Rendszeres étkezés alatt azt értjük amikor a hét minden napján megközelítőleg ugyanabban az időpontban étkezünk. Rendszeres és gyakori étkezés javasolt egészséges élemódban min napi 5x étkezés. Reggeli, tízórai, ebéd, uzsonna, vacsora. Hizás elősegítésére javasolt egy pót vacsora beiktatása is kb este 7 és 8 között.

Rendszeres sport alatt pedig a heti rendszersséggel végzett sport tevékynséget értjünk .min 3 alaklom.

2008. júl. 5. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Szia! minden reggel egyél meg 1-2 nagy evőkanál mézet. És rendszeresen étkezz, mozogj, elég ha sétálsz sokat, vagy csináltok valami prógramokat. nekem is ezvolt a gondom. most már csak izmosodno szeretnék, egy picit többment a hasamra, és állandóan eszek. ugyhogy csak mértékel, mert ugyjársz mint én.
2008. júl. 7. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
100%
Mi sem egyszerűbb. Járjál naponta Mekibe. Akár többször is.
2008. júl. 7. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyél sok gyümölcsöt,étvágy javito.Este 6ora után egyél mindig.Nem egézséges hosszu távon,de én igy hiztam.
2008. júl. 9. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Hasonló problémáim vannak/voltak nekem is.18 éves, 170 cm, és 54 kg vagyok..általában. Nagyon szerettem voltam hizni, de ez egyszerüen LEHETETLEN. Igazából rengeteget eszek, imádom a csokit(zabálom is vég nélkül az édességeket), fölösleges. Mostmár élvezetböl eszek, nem azért hogy hizzak. Vannak emberek akik genetikailag ilyenek. Ráadásul sportos testalkatom van, lapos vagyok...Örökletes. Aki nincs benne a dolgoban, nem tudja hogy mit jelent hizni, soványnak lenni..mindenki a fogyás problémájával van el. Szerintem fogadd el magad, könnyebb és célravezetöbb.;)
2008. dec. 27. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!