Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Lehet még valakinek egyenes a...

Lehet még valakinek egyenes a gerince, ha 17 elmúlt, és ha elmegy egy csontkovácshoz?

Figyelt kérdés
Olyan válaszok is érdekelnének, akiknek hasonló problémái vannak/voltak.

2013. okt. 10. 18:52
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
ha gerincferdülésed van, a csontkovács nem fog rajtad segíteni, viszont gyógytorna ill egyéb tartásjavító tornák igen
2013. okt. 10. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem egészen gerincferdülés, hanem nagyon hanyag tartásom van és "púpos" a hátam.
2013. okt. 10. 19:02
 3/5 A kérdező kommentje:
Ez amiatt is lehet, hogy nagyon nagy melleim vannak, amik már évek óta gyötörnek engem és elöre húznak. Nem tudom mit tegyek, kétségbe vagyok esve, hogy végleg így marad a hátam. :'(( Már szinte mindent megpróbáltam, de eddig még nem vált be semmi. Ekkor gondoltam a csontkovácsra..
2013. okt. 10. 19:06
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Javíthat a csontkovács, de hogy meg is maradjon az az állapot és ne csak kidobott pénz legyen, erősíteni kell a hátizmokat és a vállövi izmokat. Ha nem teszed meg, akkor felesleges menni, önmagában nem fogja megoldani a problémát, 2 napon belül visszaáll minden a régi alaphelyzetbe. 2 évig rendszeresen eljársz konditerembe az sokat javít a hátad állapotán.
2013. okt. 10. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Plusz ennyi idősen, ha tényleg ennyire nagy a görbületed, simán lehet, hogy gyerekbetegséged van és nem csak hanyag tartásod. Ha mondjuk előredöntesz úgy, hogy nyútjava van m2 lábad, 2 karod pedig fül mellett nyújtva az asztalontámaszkodva és úgy is látszik a görbület, akkor fordulj orvoshoz és megvizsgál.
2013. okt. 12. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!