Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Laparoszkopos mutet utan...

Ritacoronita kérdése:

Laparoszkopos mutet utan 6nappal reggel 37,4hoemelkedes. Ez normalis? Es meg mindig puffadas

Figyelt kérdés
Hetfon mutottek eltavolitottak a peteveetekeimet laparoszkopos mutettel.azota folyamatosan fel vagyok fujodva tegnap este nagyon fel voltam.ma reggel 37, 4 a hom nem vagyok rosszul.szrkletem rendszeres es pisilni is tudok rendesen

2013. okt. 12. 10:07
 1/4 anonim ***** válasza:

Laparoszkópos műtétnél levegőt juttatnak a hasüregbe,ezért vagy felfúvódva. Nekem kb. 8-10 nap múlva ürült ki teljesen.

Ha nincs fájdalmad,folyásod lehet.h a hőemelkedésed nem emiatt van.

2013. okt. 12. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Kismedencei műtéted volt. Laparaszkópiánál levegőt juttatnak be a hasüregbe, ami "széttartja" a szerveket, hogy az orvos tudjon dolgozni. Ez lassan szívódik fel a hashártyákon keresztül, a puffadás belefér. A hőemelkedés viszont figyelni kell. Ha belázasodnál vissza kell menni, mert gyulladást jelez .

/ nincs más tünet / nátha, köhögés, torokkaparás/, már mint ilyen légúti, mert akkor egy vírus fertőzést is begyűjthettél, ami nem a műtéttel van összefüggésben direktben./

2013. okt. 12. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nincs mas tunetem.most folyamatosan merem a lazam neha 36.5 aztan 36.2. De nem erzemmagam lazasnak marmint nincs az a tipikus lazas tunetem
2013. okt. 12. 10:33
 4/4 anonim ***** válasza:
Mérjed és figyeld magad,de nem hiszem,h valami gond lenne.
2013. okt. 12. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!