Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit tegyek a köldök piercingem...

Mit tegyek a köldök piercingemmel?

Figyelt kérdés
Ma délelőtt szúrta egy sebész, és azt amindta, hogy egy hétig tapasszam le és napi kétszer kenjem betadine-nal, meg forgassam. Több oldalon is voltam már, de mindegyiken mást írnak. Van, ahol nem szabad mozgatni és letapasztani. Napi hányszor cseréljem a kötést és kenjem be?

2013. okt. 12. 14:08
 1/4 baby011 válasza:
Semmi esetre sem tapaszd le mert így kevésbé gyógyul be.én az emikor kiszúrták sajnos önfejű módjára egy kis hegyes csillagos piersinget választottam és nem gyógyult be ,megelégeltem és vettem kis gömböset ami nem sebesítette és begyógyult!!!Nekem szalonban szúrták és 70%os alkolol oldatot kellett vattára tenni és óvatosan áttisztítani!!!Az alkoholt megveheted a patikában
2013. okt. 14. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
én az első válaszolóval ellentétbe 2 hétig napi 2szer kötöttem át (reggel, este) és azóta sincs semmi bajom vele:) de kinek hogy...:)
2013. okt. 14. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 baby011 válasza:
Nekem a szalonban nem mondta a lány h.kössem be de miután kicseréltem másikra kicsivel több mint egy hét után már semmi gondot nem okozott :)
2013. okt. 16. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Szia! Nekem az első nap kellet csak rajta hagyni a tapaszt, utána már nem kellett, azt mondták, így gyorsabban gyógyul! Kezelése nekem úgy volt, hogy alkoholos vattával napi kétszer átmosni, majd gyulladáscsökkentővel bekenni!
2013. okt. 18. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!