Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Pattanások, a arcomon, hátamon...

Pattanások, a arcomon, hátamon, mellkasomon, mégis mi a fészkes fenét csinálja?!

Figyelt kérdés
Mingyárt modják sokan, hogy irány a bőrgyógyász, de már voltam. Kaptam egy Sotret nevű lágy kapszulát(retinoid), de olyan mellékhatásai vannak, meg nagyon káros. Próbáltam egészségesebben enni, gyógy teák meg minden, mindent kipróbáltam, de már nem tudom mit is csináljak!

2013. okt. 12. 21:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Nagyon sokan szenvedünk tőle sajnos. Én most Isotrexin géllel kenem 2 hét után egy pattanasom nincs /hegek vannak/ de félek mert hátha visszajön, bár ne így lenne :(
2013. okt. 12. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Tejet, tejterméket abszolút nem fogyasztani, fél év kell míg kimegy a szervezetből és csökkennek a pattik. Az alábbi gyógyszertári cuccok nem drágák, de hatásosak:

1) Lassari paszta 400 Ft-ért keverik ki.

2)Valamint 3%-os szalicilsavas kenőcs. Receptje: 30 gramm vazelin + 1 gramm szalicilsav. 350 Ft.

3) Aknesol-t is elkészítik, ha kell. Receptje:9 gramm Methenaminum, 0,45 gramm Tintura benzoes, 60 ml alkoholos oldat, 1 gramm szalicilsav. 900 Ft.


A szalicilsavas krémet éjszakára kell kenni vékonyan, hetente 2-3-szor. 1-2 hét után látszik a hatása.

2013. okt. 13. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! :)
2013. okt. 13. 20:41
 4/4 A kérdező kommentje:
Attól félek hogy krémek csak átmenetileg segítenek, 19 éves fiú vagyok, már 17 éves korom óta egyszer elmúlik, egyszer visszajön, nem olyan durván, de jön.
2013. okt. 13. 20:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!