Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Asztma? Vagy mi?

Asztma? Vagy mi?

Figyelt kérdés
tegnap óta erős légszomjam van, ez mostanára fokozódott. elég furcsán kapom a levegőt.. mintha valami akadályozná vagyhasonló. de nagyon rossz.. a szüleim nem engedik hogy mentőt hívjak, mert már volt hasonló, denem ilyen súlyos. mit tegyek? segítsetek kérlek

2013. okt. 16. 18:43
 1/8 anonim ***** válasza:
Úgy tudom az asztmánál a kilégzés nehezített. Nem vagy ideges? Próbálj meg zacskóba lélegezni. Orvos mit mondott?
2013. okt. 16. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
én is úgy tudom. eléggé ideges vagyok, mert az a gondolat jár a fejemben hogy megfulladok. megittam egy kv-t, hátha jobb lesz,. mert tudtommal a kávé el lazítja a hörgőizmokat, ezzel elősegíti a légzést.
2013. okt. 16. 19:24
 3/8 anonim ***** válasza:
Az első jól tudja,asztmánál a kilégzés nehezített. Nem is fontos mentőt hívni,de ha már volt ilyen orvoshoz kéne menned mentő nélkül,akár holnap.
2013. okt. 16. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Idegesség,stressz okozhat légszomjat,úgyhogy ne kávét igyál,hanem próbálj megnyugodni,relaxálj!
2013. okt. 16. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
tegnap óta tart.. és mint mondtam most fokozódott.. elég pánikos tíőus vagyok, volt is már hasonló, de ez már durva., szó szerint rossz érzés a légzés.
2013. okt. 16. 20:49
 6/8 anonim ***** válasza:
Az első válaszoló vagyok. Keress rá a Buteyko légzésre! Van fórum is azt is nézegetheted. Kávéval csak rontassz a helyzeteden. Inkább nyugtató kell. Valeriána relax, Valeriána, citromfű tea most jól jönne.
2013. okt. 16. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
minden nap legalább 1 liter Orvosi citromfű teát megiszok.. félre nyeléstől nem lehet? pl. étel a tüdőmbe? mert még mindíg nem múlt el
2013. okt. 17. 08:36
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha félrenyelsz akkor a nehézlégzés mellett,szinte állandó köhögés,köhécselés is van.
2013. okt. 17. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!