Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » állandó nehézlégzés, köhögés?

állandó nehézlégzés, köhögés?

Figyelt kérdés
állandóan nehezen kapok levegőt, és köhögök.. mintha futottam volna és sípol is a levegővételkor.. mitől lehet? stressz?

2013. júl. 30. 16:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy asztma, de néha előfordul pszichésen is. Nekem is volt ilyen és elmentem a tüdőgondozóba, de azt mondták kutya bajom és utána elmúlt.
2013. júl. 30. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
és ott mit csináltak? hörgőtükrözés?
2013. júl. 30. 16:12
 3/4 anonim ***** válasza:
Dehogy tükrözik nyugi. Légzésfunkciót néznek, bele kell erősen fújni egy pipába. Aztán be kell szívni szájon át egy gyógyszert (olyan mintha csak levegőt szívnál) aztán kb. fél óra múlva ismét meg kell fújni a pipát, hogy javult-e a légzésfunkciód a szertől. Ha nem voltál egy éve röntgenen, esetleg azt is megcsinálják. Szóval semmi kellemetlen.
2013. júl. 30. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
kb 1 hete ugyan ezzel volna gégészeten és röntgenen.
2013. júl. 30. 16:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!