Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hol tudom megkeresni internete...

Hol tudom megkeresni interneten, hogy melyik gyógyszertárban milyen gyógyszereket árulnak?

Figyelt kérdés
Csak olyat találtam, hogy gyógyszertárat, vagy gyógyszert kereshetek, de olyat nem, hogy egy adott gyógyszertárban van-e az adott gyógyszerből.

2013. okt. 17. 15:10
 1/3 anonim ***** válasza:

Ilyet nem is fogsz találni, mert ez nem állandó.


Ha valamire van kereslet, akkor ott rendszeresen tartják, amit meg senki sem keres, azt nem rendelik meg raktárra.


De nem értem, mire lenne jó ez neked, ha valamire szükséged van, azt bármelyik gyógyszertárban megrendelik neked. (feltéve, ha vagy reept nélküli, vagy van recepted hozzá)

2013. okt. 17. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Csak nekeme épp ez a bajom, hogy meg kell rendelniük. És, ha nekem sürgősen kell? Na mindegy. Így belegondolva abba, amit mondtál, igazad lehet. Biztos nem hozzák nyilvánosságra az adatbázisaikat.
2013. okt. 18. 10:32
 3/3 anonim ***** válasza:
HA sürgösen kell, akkor megrendelik és fél napon belül ott van (reggel szólsz, akkor délutánra, ha délután, akkor másnap reggelre) és ha tényleg fontos gyógyszer, akkor akár házhoz is szállítják. (Természetesen ezért felszámolnak szállítási díjat)
2013. okt. 18. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!