Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Anyukám cigizett amikor...

Anyukám cigizett amikor terhes volt velem. Lehet ez attól?

Figyelt kérdés

Amikor először volt terhes akkor nem cigizett, de másodszor igen. Nem tudom mért tette... de már mindegy.

Nem vagyok asztmás, nem volt soha semmi bajom csak a hormonjaimmal van valami, azzal is "csak" 1 éve kezdtek el foglalkozni de még nincs eredmény (pcos gyanús vagyok), a másik dolog a szívritmuszavar ami szintént mostanában alakult ki. Azt hallottam, hogy az ilyeneknél nem mindig egyből alakulnak ki betegségek, hanem csak később, mondjuk óvodás vagy iskolás korban. Ennek lehet köze hozzá?


2013. okt. 17. 17:05
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem egyikhez sincs köze.

A következmények születéskor jelentkeznek illetve pár hónapon belül. Max a súlygyarapodás elmaradása lehet tartósabb következmény

2013. okt. 17. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Risszaa válasza:
szívritmus zavar a sok sterssztől is ki alakulhat
2013. okt. 17. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!