Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Aggódom. Ugye, nincs okom rá?

Aggódom. Ugye, nincs okom rá?

Figyelt kérdés
Nem messze a lakhelyemtől van egy bolt, ahol gyakran vásárolok, és szinte minden alkalommal veszek 2-3 csomag "Lay's Strong Chili & Lime" chipset. Mint ahogy általában, most is (kora este) vettem kettővel. Hazamentem, megettem egy csomaggal, és megkezdtem a másodikat. És most jön a lényeg: Mintha lett volna egy nyílás/szakadás rajta, ez már a boltban is feltűnt, hogy valahogy "laposabb" volt a csomag, mint a többi, és furcsa íze is volt a tartalmának, valahogy más, mint az eddigieké, amelyeket ettem, pedig ugyanaz a fajta. Hirtelen eszembe jutott, hogy mi van, ha megmérgezték? A vizeletem is sok volt, és szinte teljesen víz-szerű (nem sárgás), és a szám kiszáradt. Tehát egy olyan mérgező anyag lehetett benne, amely vagy kivonja, vagy nem engedi felszívódni a vizet a szervezetben. Ráadásul tudják jól az ott dolgozók, hogy olyat veszek mindig, és lehet, hogy valamiért neheztelnek rám, és kihasználva ezt, megmérgezte valamelyikük a polcon lévő legkülső zacskó tartalmát.
2013. okt. 17. 20:26
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Hozzáteszem azt is, hogy szinte csak én veszek olyan chipset abban a viszonylag kis boltban.
2013. okt. 17. 20:28
 2/13 anonim ***** válasza:
ki volt szakadva a zacskó?
2013. okt. 17. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Nincs üldözési mániád?
2013. okt. 17. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

20:30

Nem biztos, csak valószínűnek tartom.

Olvasd el az egész szöveget.

2013. okt. 17. 20:32
 5/13 A kérdező kommentje:

20:32

Vannak idegi gondjaim.

2013. okt. 17. 20:33
 6/13 anonim ***** válasza:
Ha furcsa íze volt, remélem nem etted tovább. Nem hiszem, hogy a boltosok el szeretnének tenni láb alól egy jól fizető vendéget :) Remélem nem lesz semmi probléma.
2013. okt. 17. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

20:33

Megettem az egészet.

Furcsa íze volt, de nem rossz, érződött rajta az alapíze.

2013. okt. 17. 20:35
 8/13 anonim ***** válasza:

Beképzeled magadnak, azért vannak ilyen "tüneteid".

Nem valószínű, hogy bárki megmérgezte volna!

2013. okt. 17. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Úristen!

Gyorsan hívd fel a toxikológiát ha élsz még!!!

Tuti megmérgeztek!!

2013. okt. 17. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

20:48

Nem képzelem be, a tünetek jelentkezése után kezdtem el igazán aggódni.

2013. okt. 17. 20:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!