Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit kell tenni ha a szobatársa...

Mit kell tenni ha a szobatársam álmába ordítva beszél?

Figyelt kérdés
2013. okt. 17. 22:23
 1/7 anonim ***** válasza:
Beszéld meg vele (mikor nem alszik)
2013. okt. 17. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

:))))



vagy ordíts rá,hogy kuss legyen XD

2013. okt. 17. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem mered vele megbeszélni?
2013. okt. 17. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem az nem hat. Hiába tudja ébren,hogy nem kellene ezt csinálnia, az ösztönös álomállapotban csinálni fogja.
2013. okt. 17. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
hát ez elég kellemetlen lehet.. főleg, hogy nem szimplán csak beszél hanem ordít... Oo
2013. okt. 17. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Hali!


Jól leírtad: ÁLMODIK! Ilyenkor egy felszínesebb alvásfázisban van, ún. REM-fázisban. Ha a szemhéját felnyitod, akkor látni fogod, hogy a szemei nincsenek a helyükön ill. gyors mozgást végeznek. Ő le7 nem is hinné el, hogy ez a helyzet, ha felébresztenéd, de azt, hogy most ezt ő miért csinálja, tőle kellene megkérdezni, mi olyat álmodott, amelyben frusztrálva érez7te magát, vagy ami ezt kivált6ta belőle!?


De ha nem hiszi, valóban vedd fel telóval és játszd le neki! Akkor már majd csak elhiszi...


De ha nem tudod mit tégy, keltsd fel, és beszéltesd ki!

A legtöbb amit te7sz, az, hogy kibeszélteted, közben pedig aktívan hallgatsz. Ennyi.


˙

A többiek közül pedig azok, akik ekkora hülyeségeket írtak, amiket meg szégyell7nék magukat, hogy le7nek annyira primitívek? Ez PROBLÉMA! Elsősorban azoknál, akik lelkileg nincsenek rendben! Egyik régi spanom még ütött-rúgott is álmában, miközben ordibálta, hogy... "HAGYJATOK, NE BÁNTSATOK!" ...miközben csak én voltam ott mellette. Amikor utána részletesen kifaggattam mindenről, elmondta, hogy azt álmodta, hogy belékötöttek egy diszkóban, és verekedni kezdtek! Engem nem hallott közben, bár próbáltam közben felébreszteni, de aztán jobbnak láttam inkább békén hagyni, nehogy rám is veszélyes legyen, így inkább csak figyeltem közben és megvártam míg lecsillapodik, akkor próbáltam felébreszteni, akkor már sikerrel.


Remélem tudtam segíteni!

Üdv: EE

2013. okt. 18. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Nem hiszi el ezt és csak azt mondja h élet.

Amúgy köszönöm a válaszokat.

2013. okt. 18. 09:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!