Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Hogy oldajam meg hogy a...

Hogy oldajam meg hogy a szobatarsam ne legyen budos?

Figyelt kérdés
az a problemam hogy a szobatarasam nem szeret furodni, mar egy honapja vele lakom egyutt es az azalatt az ido alatt 2x sikerult elkuldenem zuhanyozni, de akkor sem fogyott a szappanbol. a szobankat szunyogok es hanygyak arasztjak el, amik ejszaka engem csipkednek meg, mert o mar olyan budos hogy mar nekik sem kell. a masik szobaban is ez a hejzet vagy ott egy arab srac aki meg egyszer sem furdott es eleg ferfi szaga van. a szobatarsam azzal nyugtat hogy igyak tobbet akkor nem fogom erezni a szunyogcsipest. minden heten felmosok amikor o dolgozik, mert ha eszreveszi hogy rendet rakom lecsesz. masik szobat nem kaphatok. egesz nap a kesevel jatszik. meg az a bajom hogy az osszes alsonadragja jukas es belatni neki. es az helyett hogy eltakarna , megh elvezi is, es azt mondja hogy klegalabb szellozik. az utolso bajom hogy a furdes helyett az instatnt zuhanynak nevezett eljarast hasznalja, ami annyit tesz hogy a hunajjat old spice-vel bekeni nmapi 5x. mit tegyek vele???? koszonom, mert mar a szelloztetes sem segit!
2012. aug. 2. 03:53
 1/5 anonim válasza:
Próbálsz meg megbeszélni a dolgokat, hogy te nem érzed magad így jól, és nem szeretnél ilyen környezetbe lakni!!
2012. aug. 2. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Próbáld*
2012. aug. 2. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
szerintem keress másik helyet/szobát. Nem fog megváltozni (szvsz)...
2012. aug. 2. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Aki ilyen igénytelen, az is marad, valahogy meg kell oldanod a másik lakást, addig is esténként lógasd őt ki az ablakon, hogy szellőzzön.
2012. aug. 2. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem reménytelen! Az ilyen büdös bunkók még élvezik is a helyzetet, hogy idegesít téged. Sőt büszke rá és férfiasnak tartja. Minálunk is volt ilyen de mi többen voltunk akik szeretik a tisztaságot és megfogtuk, kivittük és ruhástól alá löktük a zuhanyzónak!

A katonaságnál is volt egy ilyen. Félév alatt egyszer indult el a zuhanyzó irányába, de valaki azt mondta neki, hogy nincs meleg víz és vissza jött. Őt kiközösítettük. Én voltam az írnok, elintéztem neki, hogy ne keljen sűrűn felvennie a kimenő ruháját.

2012. aug. 2. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!