Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Természetes a füllövés utáni...

Természetes a füllövés utáni csomó?

Figyelt kérdés
Egy hete lövettem a fülem, 7végén beraktam egy piercinget az van benne most. Ma kivettem a piercinget és mikor megfogtam éreztem hogy csomós. Ez jó vagy rossz?
2009. nov. 11. 15:53
 1/5 anonim ***** válasza:
hát nem tudom, mennyire normális, csak azt, hogy nekem is volt, és úgy begyulladt az egész fülem, hogy fel kellett vágnia a sebésznek. azóta nincs fülbevalóm. :)
2009. nov. 11. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

egy hét múlva még természetes a csomó.

én most vettem ki az egyiket, már kb 1 hónapja nincs benne, most nő össze, és nekemis van kis csomóm.

nekedis természetes az a csomó. majd eltűnik 1-2 hét múlva.

2009. nov. 11. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

ha nem fáj akkor sztem el fog múlni.

ha fáj is mellé, talán várj még pár napot, ha nem múlik akkor vedd ki, 1-2 hónap múlva lövesd újra, és hagyd bent tovább a gyógyfülbevalót.

2009. nov. 11. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én 3 éve lövettem, akkor azt mondták legalább 5-6 hétig benne kell hagyni a lőtt fülbevalót, hogy ne gyulladjon be, és összenőjön rendesen. Kis porc csomóm nekem is van a két régi lyuknál, ez természetes szerintem, viszont ha a piercinged nem nemes fém, akkor inkább rakd vissza a másikat, lehet hogy be fog gyulladni.
2009. nov. 11. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
igen természetes.(: az csak a felgyülemlő genny. de ha kened akkor elmúlik.(:
2013. jún. 10. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!