Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Melyik a legerősebb vény...

Melyik a legerősebb vény nélkül kapható nyugtató?

Figyelt kérdés
Idegösszeroppanás megelőzésére kellene :S
2009. nov. 11. 19:00
1 2
 11/13 anonim válasza:

Régi kérdés, de hátha....

Teekanne sweetdreams teája nagyon hatásos. Tele van nyugtató hatású gyógynövényekkel. Szerintem nagyon jó. Aludni szuper, sztem napközben is lehet inni belőle és jó lesz! :)

2018. jan. 21. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
Gaba, a másik amit én is szedek minden nap, Glicin.
2018. aug. 20. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:

Ha évek óta frontint szedsz, valami komoly bajod van, amit máshogy kell megoldani. A frontinnak (és a többi erős nyugtatonak) súlyos mellékhatásai vannak. Az exem (mint kiderült) gyógyszerfüggő volt mikor találkoztam vele, rövidtávú memóriazavarai voltak (volt hogy nem emlékezett mit csinált egy órával előtte), megpróbált leszokni mellettem, de nem sikerült. Volt hogy ölben vittem be az ügyeletre, ahol zokogva könyörgött hogy zárják be az elvonóra.

Ott a pszichiátrián a doki a Hova tablettát ajánlotta mint a legjobb vény nélküli nyugtatót, amire nem lehet rászokni.

Ha 16 éves vagy és idegösszeroppanást érzel, a legjobb amit tehetsz a pszichologus. Csak kitartás, nem könnyű, de az első lépést már megtetted. Reméljük azóta már többet is.

2019. máj. 27. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!