Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Rivotril vagy Frontin vagy...

Rivotril vagy Frontin vagy Xanax, melyik a legerösebb nyugtató?

Figyelt kérdés
... már 3 hónapja szedem a Rivotril 0,5 mg-os nyugtatót... de melyik erősebb? a Frontin meg Xanax üti?
2010. aug. 11. 17:28
 1/5 anonim ***** válasza:
A Frontin meg a Xanax hatóanyaga ugyanaz, tulképp csak a neve más, a Rivotrilé más de hasonló gyógyszercsoport, nem lehet így megmondani, hogy melyik erősebb, függ attól, hány mg-os, mennyit veszel be, egyéni, hogy kinek melyik hat jobban. Nem tudom mire szeded, de orvost kéne kérdezni, ha nem hat.
2010. aug. 11. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Az első kolléga jól mondta, hogy a Xanax és Frontin hatóanyaga ugyanaz (alprazolam), a Rivotril (clonazepam) pedig hasonló csoportba tartozik. Legjobb tudomásom szerint az alprazolam nyugtató hatása kifejezettebb, mint a clonazepamé (ez utóbbi viszont előnyös hatású bizonyos típusú epilepszákban).
2010. aug. 11. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
A rivotril ugyan erősebb, de egyszerű szorongásra jobb a Xanax és kevésbé okoz rossz közérzetet.
2010. aug. 11. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
én generalizált szorongásra rivotriut szedek napi 5-6 mg-t
2010. aug. 12. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Frontin, Xanax szinte ugyanaz... de inkább Xanax a jobb


Rivo az egy másfajta... szedtem, de nekem nem jött be a Rivo... légzési nehézségeim voltak tőle... de persze ez embere válogatja...


A Xanax a legjobb, hogy erősebb-e azt passzolom, a célnak megfelel, és jó.. az a lényeg...

2013. máj. 22. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!