Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Milyen erős nyugtatók vannak,...

Milyen erős nyugtatók vannak, amit vény nélkül ki tudok váltani?

Figyelt kérdés

2013. okt. 19. 20:11
 1/2 anonim ***** válasza:

Nyugtatót nem kapsz vény nélkül pláne erőset.


Recept nélkül max. nyugtató teákat kaphatsz meg tudnám ajánlani a Nervenpflege nevezetű német gyógynövényes tablettát. Gyógyszertárban, DM-ben, Rossmann-ban lehet kapni. Kis kerek, zöld-fehér dobozban van ha jól emlékszem.


Hangulat javító enyhe nyugtató. Gyógynövény alapú, nem okoz fizikai függőséget, könnyű letenni és nincsenek olyan furcsa fáradságérzetes mellékhatásai.


Egy nap többet is bevehetsz, vagy egyszerre is.

Én vizsgaidőszakban használtam mert sík ideg voltam, gyomorideg, hasmenés, félelem, idegesség, alvászavar stb. minden megvolt de ez egy nagyon jó kis szer volt. Talán próbáld meg ezt. De inkább próbáld meg az idegesség forrását rendberakni.

2013. okt. 19. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2013. okt. 19. 20:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!