Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Kint nyaralunk Horvátországban...

Kint nyaralunk Horvátországban, és elkezdett nőni a bölcsességfogam. Az ínyem teljesen begyulladt. Nem tudom Horvátországban milyen gyógyszerek vannak. Mi a neve valami erős vény nélküli fájdalomcsillapítónak?

Figyelt kérdés
2011. júl. 17. 09:22
 1/3 anonim ***** válasza:
81%
Hany eves vagy?Horvatorszagba kaphato,Plivadon(ez koffein keverek tabl.) vagy ha Brufent kersz(ibuprofent tartalmaz,400mg.van erösebb is)megertik,gondolom ez a 400-as eleg.Ha fiatal is vagy ezt nyugodtan hasznalhatod,hugom 10 eves kora ota hasznalja.Ha erdekel meg valami ,irjal ,leirom neked horvatul vagy nemetül.
2011. júl. 17. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
76%

van egy Andol nevű gyógyszerük is, ez leginkább az aszpirinre hasonlít, ha jól emlékszem, van 50 és 100 mg-os, de a Brufent én is tudom ajánlani, ha nincs gondod az ibuprofen tartalmú gyógyszerekkel.

Ha emlékeim nem csalnak, Panadolt is lehet kapni.

2011. júl. 17. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
19 vagyok. Köszönöm a segítséget, remélem használni fog.
2011. júl. 17. 09:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!