Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szerintem bulimiás lettem....

Szerintem bulimiás lettem. Most mi fog történni velem?

Figyelt kérdés

Eddig kétszer hánytattam magam tegnap este óta. Elég szar érzés, főleg, hogy negyed óráig öklendeztem. De mégis nagyon-nagyon megkönnyebbültem. Iszonyú sokat eszek amióta beléptem a tinikorba, mindenki csak tátott szájjal néz. Így le lehet fogyni? Kissé már elment a kedvem az evéstől is de biztos csak átmeneti.


15/L



2013. okt. 22. 18:03
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
jaj és 166 centi vagyok és 55 kg
2013. okt. 22. 18:05
 2/11 anonim válasza:
Bele is halhatsz idővel.
2013. okt. 22. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ez igen bulémia! Mielöbb hagyd abba! Így nem fogsz fogyni, csak tönkreteszed maga és bele is halhatsz! Nem vagy egyáltalán kövér!
2013. okt. 22. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Vörösnefelejcs ***** válasza:
Két hányatástól még nem vagy bulémiás. Hagyd abba. Mert tényleg így szokták kezdeni. Te még időben észrevetted magad.
2013. okt. 22. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Menj pszichológushoz amíg nem késő!!! Ezt nagyon komolyan mondom!!!
2013. okt. 23. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
bocs de azóta megint hánytattam. miért van az, hog, a leves meg a többi kijött, de a puding nem? anya azt mondta, vékonyabbnak kell lennem. hát most megkapja. amugy ellopták a bringám. bejárós vagyok másik városba. innen az állomás 1km, onnan a suli gyalog még 2-3 odavissza hat körül naponta. és ugyebárigy sok kalóriát égetek... remélem így fogok fogyni
2013. okt. 23. 12:44
 7/11 anonim ***** válasza:
Jézusom! Anyukád kényszerít fogyásra? Á, inkább nem is írok semmit...
2013. okt. 23. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Vörösnefelejcs ***** válasza:

De miért hányattatod magad?


[link]


A linken látsz fogakat, amiket a hányás (gyomorsav) tett tönkre. Íde akarsz jutni? Vagy ügyesebbnek gondolod magadat, mint ezek a nők?

2013. okt. 23. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ebből sokkal nagyobb baj is lehet, minthogy tönkremennek a fogaid, de az igazán nagy baj az, hogy ennek az egésznek az oka anyukád gondolkodása, hogy azt akarja, hogy még vékonyabb legyél!
2013. okt. 23. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Ne hánytasd magad, addig hagyd ezt abba, amíg tudod! Később már akkor is hányni fogsz, ha nem akarsz, mert hozzászokik a szervezeted, hogy evés --> hányás. Meg is halhatsz, de előtte még tönkremegy a nyelőcsöved és a fogaid, refluxod, gyomorfekélyed lehet és borzalmasan fog kinézni a bőröd, a hajad. Ezt nem akarhatod!

Ha fogyni szeretnél, akkor egyél sok zöldséget és gyümölcsöt, táplálkozz egészségesen és mozogj valamit, kezdetnek az is jó, ha csak naponta 10 percet tornázol. Az internetről is tölthetsz le tornavideókat. 15 évesen egyébként nem meglepő, hogy sokat eszel, hiszen fejlődik a szervezeted! Nem is lenne muszáj még ennyi idősen fogyókúráznod, persze az egészséges táplálkozásra figyelj oda!

2013. okt. 26. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!