Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi a legerősebb altató, amit...

Mi a legerősebb altató, amit recept nélkül meg lehet venni?

Figyelt kérdés
2013. okt. 23. 18:22
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Csak gyógynövényeseket kapsz rp. nélkül.Próbáld ki a Sedacur forte-t,de nagyon sok embernek beválik a Valeriana is.
2013. okt. 23. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A macskagyökér csak egy ideig válik be.

Aztán hozzászox vagy szünetet tartasz és aztán újra használhatod.


Azt az időt fordítsd arrahogy megkeresed az álmatlanság okát.


Mozgáshiány, méregtelenítés szükségessége, lelki problémák feloldása stb...

2013. okt. 26. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 sunnyside válasza:
Igen, mindenképpen érdemes természetesen megkeresni az okát is.. leggyakoribb általában a stressz.. munkahely vagy iskola miatt például, de számos oka lehet. És sajnos nem olyan egyszerű sokszor megszabadulni a mindennapi feszültségtől, de a nyugtalanság stressz ellen is több oldalról érdemes "támadni". Én is ahogy időm engedi, próbálok mozogni, néha relaxálni. Nekem a gyógynövényes gyógyszerek közül a ReDormin az bevált, jól aludtam tőle. Macskagyökér és komló kivonatot tartalmaz, a többi gyógynövény alapú gyógyszerhez képest elég magas hatóanyag tartalmú, és vény nélkül kapható. Szerintem érdemes kipróbálni.
2014. júl. 8. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!