Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Az normális ha 16 évesen,...

Az normális ha 16 évesen, (154 cm/40 kg vagyok) naponta ha tehetem meg tudok enni egy kg kenyeret (szendvicsként vagy ilyesmi)?

Figyelt kérdés

hatalmas étvágyam van, de sajnos nem tehetem meg hogy annyit egyek amennyit akarok anyagi okok miatt, és érdekelne hogy a nagy étvágy normális-e vagy nem. elég rosszul érzem magam amikor rámjön a falhatnék és nem tudom megállni hogy ne egyek pedig alig van pénzünk


ajánlatos valami étvágycsökkentőt szedni? (nem mintha azt nem pénzből kéne megvenni :D de azért érdekelne)



2013. okt. 23. 18:49
 1/6 anonim ***** válasza:
58%

kenyérre nincs pénz, de számítógépre meg internetre, áramra, van....

este 7 kor megnemhinném, ohgy a sulibol vagy...

érdekes dolgok azért..:/

2013. okt. 23. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

az internetre több ok miatt nagy szükségem van

(nem a fészbuk előtt meresztem a p...)


nem azt írtam hogy hót csórók vagyunk, de gáz hogy mennyi kaját igénylek és étvágycsökkentő sem lehet olcsó megoldás

2013. okt. 23. 18:59
 3/6 A kérdező kommentje:

*mármint nagy szükség van


nem pont csak nekem...

2013. okt. 23. 19:00
 4/6 anonim ***** válasza:
lehet kapni kb 400 ft-ért olyan hát műzliszelet szerű szeleteket, amik eltelítenek sokáig. próbálj minőségibb ételeket enni, ne fehérkenyeret, hanem magos barnát. jobban eltelít és kevesebb is elég belőle. és próbálj meg legalább ebédre főtt ételt enni. én is nagy étkű vagyok, én szoktam csinálni 4-5 zsömlét munkába(nem mindig van lehetőségem mindet megenni, de 4-et többnyire megeszek 2-ig és mellé még ebédelek) ezzel egész jól elvagyok.
2013. okt. 23. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a tanácsot :)
2013. okt. 23. 19:07
 6/6 anonim válasza:
Szia amm en azt mondom hogy lehetsz barmien gazdag ez a testedtol fugg hogy hizol e vagy nem hizol Pl; mi nem allink rosszul anyagilag es annyit eszek meg minden es megis 44 kilo vagyok pedig egesz nap eszek megis sovany vagyok es kemeny 150 cm szoval szerintem jobban fugg attol hogy konyen hizo vagy nem
2013. dec. 25. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!