Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha van valakinek fejtetüje,...

Ha van valakinek fejtetüje, akkor hány darab van az "állatokból" (nem a sertékből) min. , max. , átlagosan?

Figyelt kérdés
pl 6-7 vagy 5-20? vagy változó?

2013. okt. 23. 23:15
 1/10 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy mennyi idő telt el a "fertőződés" óta. Nekem, mire észrevették, már pár száz biztosan éldegélt a hajamban. (Igazi "élvezet" volt kiszedegetni, meg egyesével eltávolítani a sertéket.)
2013. okt. 23. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Dettó ugyanaz, mint az előző válaszolónak. Kb 2 hónapja viszketett a fejem, mikor egy hajmosás után ott maradt vagy 20 db a kádban. Serkéből még több volt szerintem.
2013. okt. 23. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
én ma este szedtem ki 6 őt a hajambol egyet az agyrol. egy csomoszor atfesultem már mindenhol tetufesuvel es nem volt több. van ra esély hogy tényleg nincs? ja es valoszinuleg most fertőződödtem meg mert serte meg csak max 20 db volt ossz. köszönöm a válaszokat!
2013. okt. 24. 00:43
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon kevés esetben lehet csak tetűfésűvel kiirtani. Vegyél patikában valami irtószert, anélkül nincs igazán esélyed.
2013. okt. 24. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy az nem serte, hanem serKe :D tényleg jobb lenne, ha vennél valami Nittyfort vagy ilyesmit, azzal bedörzsölöd a fejed, utána tetűfésű. Így 100%-ra mehetsz.
2013. okt. 24. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nyuszifül, te azt ki nem irtod tetűfésűvel... Volt állami gondozottként, és rendszeres kórházi ápoltként igencsak megszenvedtem vele anno. :D Tetűirtó szerrel be kell kenni, utána újra átfésülni, lesz még ott, hidd el... Továbbá a serKéket te nyilván nem látod át az egész fejeden, főleg amilyen picik. Valaki másnak kéne átnéznie, nagyítóval, és egyesével lehúzogatni...
2013. okt. 24. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
És magas hőfokon kimosni az ágyneműket, ruhákat, mert visszafertőzhetnek...
2013. okt. 26. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Igen, igen :) Azonkívül ha lány vagy, nem árt ha a procedúra után alaposan átvasalod a hajad 200 fokon (persze ha nincs tönkremenve a hajad, mert akkor leég). A magas hőfok segít megölni a serkéket, amik egyébként nagyon jól bírják a kiképzést. A bogarakat azonnal megöli a szer, de a serkék életemben maradhatnak, és elég ha egy darab túléli a százból, az kikel és kezdődik elölről az egész... Makacs egy fertőzés :S
2013. okt. 27. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
kb pont akkor fertőzödtem meg mikor kifésültem, és tényleg nem maradt több. persze másnap hajvasola meg megmostam tetüirtóztam és kb ennyi is volt. szoval bocsika hogy én ilyen mázlista vagyok.
2013. okt. 28. 10:27
 10/10 A kérdező kommentje:
ÉS NEM VAGYOK NYUSZIFÜL. köszönöm a lekezelést. és szőke sem
2013. okt. 28. 10:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!