Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit tudnék vele kezdeni?...

Mit tudnék vele kezdeni? Egyszerűen már nem tudok ezekkel mit kezdeni. Mit csináljak? (Kép lent és a szöveg. )!

Figyelt kérdés
Már elég régóta úgy érzem nincs valami rendben velem sajnos elég régóta.. pár hónappal ezelőtt már öngyilkossági kísérletig is eljutottam a kezem és lábam tele volt karcolásokkal.. egyáltalán nem vagyok/voltam rájuk büszkék soha nem látta meg senki ! Nem divatból csináltam mielőtt még valaki ezt írná :/ Mindennap sírtam/sírok nagyon magam alatt vagyok.. ok nélkül fáradt vagyok , minden olyan unalmas semmiben sem látom már az örömet. Utálok tükörbe nézni utálom magam.. már normálisan se eszek , úgy érzem mindennap egy kínszenvedés hogy megkel játsszam magam az embereknek senki se látja rajtam ami van persze hát kinek mondjam el ?! Nem akarok senkit se ezzel untatni vagy felzaklatni :/ Volt egy idő mikor a kórházak után minden jó volt de most vissza tért megint minden ugyan az ami volt a gyógyszerek se hatnak, semmit nem érzek pedig már szedem egy jó ideje , mert súlyos depressziót és szorongást diagnosztizáltak :/ Mindennap mikor hazaérek magamra csukom az ajtót + zene be és sírógörcsök törnek rám. Este mikor már mindenki felment.. én akkor megyek le fürdeni.. valahogy nem szeretek köztük mármint nem a családom közt hanem jobban szeretek egyedül. Megengedem a vizet és beleülök és megy a zene de nem is folytatom inkább majd a képek mutatják.. :/ [link] [link] [link] [link] [link] [link] [link] ezt a képet én készítettem saját kép..:/ Jól esne ha valaki írna vagy valami legalább beszélni valakivel..:(
2013. okt. 24. 19:19
 1/2 anonim ***** válasza:
Hahó! Jársz azóta terápiára, vagy a pszichiáterhez vissza? Ha hatástalannak érzed a gyógyszert, akkor vissza kéne menned. Sajnos néha van ilyen, hogy egy idő után már nem hat, amit eredetileg adtak. Lehet, hogy van olyan gyógyszer, ami testhezállóbb a számodra. Ha nem jártál eddig pszichológushoz, akkor azt is mindenképpen ajánlom, azért, hogy egyszer majd a gyógyszerezéssel is leállhass, ha sikerül feldolgoznod a kiváltó okokat. Ha voltál, de nem vált be: mindenképpen keress másikat.
2013. okt. 24. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hé! Fiatal vagy, élj! Hidd el, nem éri meg. Nem teheted tönkre az életed, előtted áll minden. Csodálatos vagy, gyönyörű, a szíved legmélyén pedig a legboldogabb ember a világon! De ezt felszínre kell hozni. Nem búslakodhatsz, barátkozz, bulizz, tanulj, olvass, pihenj, hallgass boldog zenéket. Lásd meg az élet gyönyörű oldalát! Ha beszélgetni szeretnél, nyugodtan írhatsz nekem privátban :)
2014. febr. 26. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!